Filtr

Charakteristika

vkusně zařízená rodinná vilka, nabízející ubytování s polopenzí, je situována v klidné části vilek přibližně 400 m od moře, nad hotely Olympia a Imperial. Do centra městečka, vzdáleného cca 800 m, se dostanete příjemnou procházkou po pobřežní promenádě. Vhodné pro klienty hledající kvalitní ubytování v klidné části jinak velice živého letoviska.

Ubytování

MONO 2 - jedna místnost se dvěma lůžky a kuchyňským koutem s lednicí, vlastní sociální příslušenství, TV, terasa, zvýšené přízemí BILO 2+1 - samostatná dvoulůžková ložnice, obytná místnost s kuchyňským koutem s lednicí a možností přistýlky, vlastní sociální příslušenství, TV, terasa, zvýšené přízemí.

Stravování

polopenze v nedaleké restauraci penzionu Vjeko vzdálené asi 300m.

Vybavenost

parkování u domu, gril, Wi-Fi. Bohatá nabídka společenského i sportovního vyžití.

Pláž

400 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře, bohatá nabídka plážových a vodních sportů.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7x polopenzi, pobytovou taxu, parkování, internet, spotřebu energie, vody, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 400 Kč/os., cestovní pojištění Uniqa.

Poznámka

Předpokládané odjezdy

Informace o letovisku

Původně menší městečko Vodice získalo svůj název podle četných pramenů pitné vody vyvěrajících přímo v centru města a jeho těsném okolí. Dnešní Vodice patří mezi větší dalmátská letoviska. Návštěvníkům nabídne procházky tradičními úzkými uličkami, posezení v některé z četných kaváren, taveren či stylových konob.
Oblázkové pláže jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Ti kdo dávají přednost klidnému, nerušenému koupání, jistě využijí místního trajektu, určeného pro přepravu osob, spojujícího Vodici s blízkými ostrovy Prvič a Zlarin. Milovníci historie pak mohou plavbu trajektem zakončit v 11 km vzdáleném přístavním městě Šibenik. Večer je možno navštívit cca 4 km vzdálený discoklub Hacienda.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING