Filtr

Charakteristika

příjemný hotel se nachází v sousedství rozsáhlých hotelových komplexů Imperial a Olympia, jen asi 300 m od pláže. Do centra městečka, vzdáleného cca 900 m, se dostanete příjemnou procházkou po pobřežní promenádě.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, vlastní soc. příslušenství se sprchovým koutem, klimatizace, balkon.

Stravování

snídaně formou mezinárodního bufetu, večeře formou bufetu, nápoje k večeři za poplatek.

Vybavenost

klimatizace, recepce, restaurace, internet, posilovna, vyhrazené placené parkoviště. Bezplatně lze parkovat jen vně hotelového komplexu.

Pláž

300 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenzi, pobytovou taxu, klimatizaci, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

autobusová doprava, pojištění.

Poznámka

GPS: 43.756686,15.789625

Informace o letovisku

Původně menší městečko Vodice získalo svůj název podle četných pramenů pitné vody vyvěrajících přímo v centru města a jeho těsném okolí. Dnešní Vodice patří mezi větší dalmátská letoviska. Návštěvníkům nabídne procházky tradičními úzkými uličkami, posezení v některé z četných kaváren, taveren či stylových konob.
Oblázkové pláže jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Ti kdo dávají přednost klidnému, nerušenému koupání, jistě využijí místního trajektu, určeného pro přepravu osob, spojujícího Vodici s blízkými ostrovy Prvič a Zlarin. Milovníci historie pak mohou plavbu trajektem zakončit v 11 km vzdáleném přístavním městě Šibenik. Večer je možno navštívit cca 4 km vzdálený discoklub Hacienda.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING