Filtr

Charakteristika

Zaton Holiday Resort je moderní resort přímo u písečno-oblázkové pláže a je ideálním místem pro nezapomenutelnou rodinnou dovolenou. Nachází se cca 14 km od centra Zadaru. V areálu najdete bazény s hydromasáží, dětské bazény, vodní atrakce pro děti, dětský klub Zatonino, supermarket, pekárnu, restaurace, směnárnu, bankomat, obchod se suvenýry, fotbalové hřiště, tenisové kurty, minigolf, šachy, beach volejbalové hřiště. Bohatý animační program pro děti, ale i dospělé (divadla, živá hudba, soutěže, turnaje, aqua aerobic a další).

Ubytování

Studio 2 *** - obývací pokoj s manželskou postelí, kuchyňský kout s jídelnou, vlastní sociální zařízení, TV, terasa, apartmán se nachází v přízemí a odpovídá ubytování se 3 hvězdičkami (cca 20 m2)
Studio 3 *** - obývací pokoj s manželskou postelí a přístýlkou ve formě rozkládacího křesla, kuchyňský kout s jídelnou, vlastní sociální zařízení, TV, terasa, apartmán se nachází v přízemí a odpovídá ubytování se 3 hvězdičkami (cca 20 m2)
Apartmán 4 *** - ložnice se 2 oddělenými lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou až pro 2 osoby, kuchyňský kout s jídelnou, vlastní sociální zařízení, TV, terasa nebo balkon, apartmán se nachází v přízemí nebo v 1. patře a odpovídá ubytování se 3 hvězdičkami (cca 29 m2)
Apartmán 5 *** - dvoulůžková ložnice, ložnice se 2 oddělenými lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou až pro 1 osobu, kuchyňský kout s jídelnou, vlastní sociální zařízení, TV, terasa, apartmán se nachází v přízemí a odpovídá ubytování se 3 hvězdičkami (cca 35 m2)
Všechny výše uvedené apartmány, které odpovídají ubytování se 3 hvězdičkami disponují klimatizací, trezorem, TV, telefonem, wifi, rychlovarnou konvicí, vybavenou kuchyňkou, ložním prádlem a ručníky.

Studio 2 **** Superior - obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout s jídelnou, vlastní sociální zařízení, TV, terasa, apartmán se nachází v přízemí (cca 29 m2)
Apartmán 4 **** Superior - ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout s jídelnou, vlastní sociální zařízení, TV, terasa nebo balkon, apartmán se nachází v přízemí nebo v 1. patře (cca 43,5 m2)
Apartmán 6 **** Superior - ložnice s manželskou postelí, ložnice s oddělenými lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout s jídelnou, dvě vlastní sociální zařízení, TV, terasa nebo balkon, apartmán se nachází v přízemí nebo 1. patře (cca 64 m2)
Studio 2 **** Comfort - obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout s jídelnou, vlastní sociální zařízení, TV, terasa, apartmán se nachází v přízemí (cca 25 m2)
Apartmán 4 **** Comfort - ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout s jídelnou, vlastní sociální zařízení, TV, terasa nebo balkon, apartmán se nachází v přízemí nebo v 1. patře (cca 36 m2)
Apartmán 5 **** Comfort - ložnice s manželskou postelí, ložnice s oddělenými lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro jednu osobu, kuchyňský kout s jídelnou, dvě vlastní sociální zařízení, TV, balkon, apartmán se nachází v 1. patře (cca 56 m2)
Apartmán 6 **** Comfort - ložnice s manželskou postelí, ložnice s oddělenými lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout s jídelnou, dvě vlastní sociální zařízení, TV, balkon, apartmán se nachází v 1. patře (cca 56 m2)
Všechny apartmány Superior a Comfort odpovídají ubytování se 4 hvězdičami a disponují klimatizací, trezorem, TV, telefonem, wifi, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, vybavenou kuchyňkou s ledničkou, ložním prádlem a ručníky.

Stravování

vlastní, možnost přikoupení polopenze formou bufetu (točené nápoje u večeře v ceně)

Vybavenost

recepce, bazény s hydromasáží, dětské bezény, dětská hřiště, supermarket, pekárna, restaurace, směnárna, bankomat, sportovní hřiště (fotbal, tenis, volejbal, šachy, minigolf, ping pong a další), mini klub pro děti, bohaté animační programy pro děti i dospělé, koncerty, soutěže.

Pláž

50 - 500 metrů (dle umístění apartmánu), písečno-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky za poplatek

Nástup na ubytování

check in od 16:00 hod, check out do 9:00 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, ložní prádlo, ručníky, spotřebu energií, vody a plynu, úklid, vstup do bazénů, animační programy, parkování, asistenční službu (není přítomen delegát), pojištění proti úpadku a insolvenci CK

Fakultativní příplatky hrazené na místě

 • závěrečný úklid 50 €/apartmán (pokud klient neuklidí sám)
 • dětská postýlka 7 €/den (dítě do 2,99 let)
 • domácí mazlíčci 15 €/den (max. střední velikosti, na vyžádání)

Příplatky

 • polopenze
  • dospělá osoba 5 990 Kč/os.
  • dítě 5-11,99 let 2 990 Kč/os.
  • dítě do 4,99 let ZDARMA  
     

Poznámka

 • minimální záloha 50 % z celkové ceny
 • na požádání zašleme fotografie konkrétního apartmánu

Mapa polohy hotelu

TEST RATING