Poreč / Hotel Delfin

od 7 340
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Malá zvířata povolena
Náš tip
Parkování

Proč vybrat tento produkt

  • cca 50 m od pláže
  • polopenze v ceně
  • pobytová taxa v ceně
  • parkování u hotelu
Předpokládané odjezdy 

Filtr

Charakteristika

příjemný hotelový komplex, obklopen travnatým porostem a stínem borovic, leží asi 5 km od centra letoviska Poreč známého svými historickými památkami a kultourou, nejblíže k otevřenému moři z hotelů na Zelené laguně. V jeho blízkosti se nachází vše potřebné – jak sportovní zázemí, tak i obchod s nezbytným sortimentem.

Ubytování

jednoduše vybavené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (formou rozkládacího lůžka a pouze u pokojů s balkonem) jsou vybaveny vlastním sociálním příslušenstvím, telefonem a většina balkonem. Pokoje bez balkonu se nachází ve sníženém přízemí, které zajišťuje příjemný chládek.

Stravování

snídaně a večeře formou bufetu a švédských stolů v hotelové restauraci. Nápoje k večeřím nejsou v ceně.

Vybavenost

venkovní bazén s mořskou vodou - lehátka okolo bazénu zdarma, moderní dětské hřiště (dětský bazén se skluzavkami, hrací hřiště), možnost provozování několika sportů (plážový volejbal, fotbal, minigolf, stolní tenis, kulečník), animační a večerní programy, v hotelu se nachází restaurace, bar, směnárna, internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi na recepci zdarma, výtah, nedaleko je i obchod a zábavní tobogány; hlídané parkoviště za poplatek.

Pláž

50 m, oblázkové, travnaté, skalnaté, doplněné betonovými platy, pozvolný vstup do moře, částečně stíněné středomořskými borovicemi, k dispozici bar a sprchy, plážový servis za poplatek; hotelová pláž byla oceněna Modrou vlajkou.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7x polopenzi, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkování na hlídaném parkovišti 1€/auto/den, malý pes (na vyžádání) 15 €/den.

Příplatky

autobusová doprava, obědy 1 800 Kč/os., cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

dítě do 11,99 let na přistýlce se dvěma dospělými ZDARMA.

Poznámka

GPS: 45.196755,13.584846

Informace o letovisku

Poreč je krásné městečko s bohatou historií, které se nachází na západním pobřeží Istrie. Pobřeží tvoří mnoho zátok, díky nimž si návštěvníci mohou užívat velmi příjemného koupání. Naleznete zde přírodní kamenité pláže s travnatými plochami, oblázkové pláže doplněné betonovými platy a terasami. Místní hotelová aglomerace vyrostla severně a jižně od starého města na velice členitém pobřeží. Městečko je také historickým centrem, což dokazuje mimořádně ceněná Eufraziova bazilika, zapsaná v roce 1997 na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Doporučujeme navštívit nedaleké jeskynní oblasti Baderine, Limský kanál, či místní akvárium.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING