Premantura / Apartmánový dům Kovač

od 1 990
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování

Filtr

Charakteristika

jednopatrový apartmánový dům se nachází v klidné zástavbě letoviska jen asi 300 m od pobřeží, obklopen příjemnou udržovanou zahradou. Svým umístěním a dispozicemi je vhodný jak pro společnou dovolenou více rodin nebo přátel, tak i pro individuální rekreaci. Doporučujeme především klientům s vlastní dopravou, kteří mohou vozidlo využít k prozkoumání 20 km pláží přilehlého přírodního parku. Pro pohyb po okolí jsou hostům k dispozici také jízdní kola, která je možné zapůjčit v letovisku.

Ubytování

Bilo 2+1 – dvoulůžková ložnice, obytná kuchyň s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, Wi-Fi, terasa, vlastní soc. příslušenství, venkovní posezení v zahradě.
Trilo 4+2 – dvě dvoulůžkové ložnice, vybavená kuchyň, jídelna, prostorný obývací pokoj s rozkládacím gaučem, Wi-Fi, vlastní soc. příslušenství, 2 velké terasy s posezením.

Stravování

vlastní, za příplatek večeře v restauraci.

Vybavenost

zahrada s posezením, gril, Wi-Fi, parkování přímo u domu.

Pláž

400 m, skaliska nebo 30 km překrásného různorodého pobřeží přírodního parku Kamenjak.

Nástup na ubytování

sobota od 16 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, Wi-Fi, služby stálého delegáta, pěší výlet do přírodní rezervace Kamenjak s průvodcem, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

pes (na vyžádání) 5 €/den.

Příplatky

doprava autobusem 2 200 Kč/os., večeře 2 690 Kč/os., dítě do 11,99 let 1 690 Kč/os., cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

dítě do 11,99 let na pevném lůžku 260 Kč/os., dítě 12–17,99 let na pevném lůžku 130 Kč/os.

Poznámka

GPS ubytování: 44.803898,13.906988
Sleva 18% do 30.11.2019

Informace o letovisku

Osada se nachází na nejjižnějším mysu Istrie, zvaném Kamenjak. Na pobřeží tohoto mysu je řada krásných pláží. Ke koupání lze využít i blízké ostrůvky. Díky poloze mysu a zdejším vzdušným proudům jsou zde skvělé podmínky pro windsurfing a jiné vodní sporty. V okolí naleznete mnoho cyklostezek. Nedaleko mysu mohou návštěvníci zavítat do podmořské jeskyně Kolombarica, kterou lze proplavat a objevit tak její jedinečné krásy. V této neobyčejné přírodě žije mnoho chráněných živočichů a roste unikátní flóra. Premantura je známá chovem ústřic a také se zde nachází nejbohatší loviště mořského raka na východním Jadranu. Kolem mysu Kamenjak naleznete rozmanité pláže a mnoho krásných oblázkových zálivů, které jsou výbornou volbou pro rodiny s malými dětmi. Je zde ukryto i několik nudistických pláží.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING