Filtr

Charakteristika

kemp leží v romantických zátokách a na výběžcích letoviska Premantura (asi 600 m od centra), na začátku přírodní rezervace Mysu Kamenjak. Velká část je terasovitá, stíněna středomořskými borovicemi. Stupice bývají považovány za nejlépe položený rekreační komplex na Istrii, a to především díky bezprostřední blízkosti přírodní rezervace, příjemnému klimatu a čistotě moře.

Ubytování

jednotlivé mobilní domky s terasou a pergolou, obývacím pokojem s kuchyňkou, lednicí a jídelním koutem, TV/SAT, jedna ložnice s manželským lůžkem, druhá ložnice se dvěma lůžky a visutou skládací palandou pro 3. osobu, vlastní soc. příslušenství, odkládací prostory, moderní vybavení, strana moře nebo park, klimatizace.

Stravování

vlastní, obědy nebo večeře za příplatek v nedaleké restauraci, platba na místě.

Vybavenost

recepce, trezor, market, restaurace, rychlé občerstvení, cukrárny, sprchy, veřejné grily na pláži, kotviště člunů, solární umývárny a WC, parkovací místa u mobilhomů, velké parkoviště před recepcí, sportoviště na streetbal, volejbal, fotbal, tenis, půjčovny sportovních potřeb, člunů, surfů, stolní tenis, dětský koutek.

Pláž

120 m max. do 400 m, oblázková, přírodní plata, 20 km pobřeží rezervace Kamenjak.

Nástup na ubytování

sobota od 16 h do 22 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, klimatizaci, parkování, spotřebu vody a el. energie, lůžkoviny a ručníky, služby stálého delegáta, pěší výlet do přírodní rezervace Kamenjak s průvodcem, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

pes (na vyžádání) 12 €/den.

Příplatky

autobusová doprava, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlka (pouze pro dítě do 12 let) ZDARMA.

Poznámka

GPS ubytování: 44.797675,13.913538

Informace o letovisku

Osada se nachází na nejjižnějším mysu Istrie, zvaném Kamenjak. Na pobřeží tohoto mysu je řada krásných pláží. Ke koupání lze využít i blízké ostrůvky. Díky poloze mysu a zdejším vzdušným proudům jsou zde skvělé podmínky pro windsurfing a jiné vodní sporty. V okolí naleznete mnoho cyklostezek. Nedaleko mysu mohou návštěvníci zavítat do podmořské jeskyně Kolombarica, kterou lze proplavat a objevit tak její jedinečné krásy. V této neobyčejné přírodě žije mnoho chráněných živočichů a roste unikátní flóra. Premantura je známá chovem ústřic a také se zde nachází nejbohatší loviště mořského raka na východním Jadranu. Kolem mysu Kamenjak naleznete rozmanité pláže a mnoho krásných oblázkových zálivů, které jsou výbornou volbou pro rodiny s malými dětmi. Je zde ukryto i několik nudistických pláží.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING