Filtr

Charakteristika

částečně rekonstruovaná depandance se nachází ve vzdálenosti cca 200 m od centra letoviska, kam je možné se během pár minut dostat po pěší zóně, podél které se nalézá mnoho obchůdků se suvenýry, restaurace, kavárny, zmrzlinárny apod., v centru se nachází také Konzum (smíšené zboží), drogerie, bankomat, lékárna, směnárny a banka, cca 15 min. chůze od depandance je u přístavu Lidl a kousek od něj obchodní dům Plodine, cca 500 m od depandance je k dispozici turistická ambulance (pohotovost se nachází v Crikvenici a nejbližší nemocnice v Rijece), cca 20 m od ubytování je možné posedět ve výborné pizzerii, která nabízí také chutné saláty a wi-fi připojení, velkou zajímavostí je i nová marina, zbudovaná roku 2016. Doporučili bychom ji především rodinám s dětmi, zejména díky nabídce až 2 dětí zdarma a zvýhodnění dětí na přistýlce až do 18 let. Proto je ubytování vhodné také pro skupiny (např. mateřské školy, soustředění, jazykové kurzy, sportovní pobyty, výuka tance, cvičení, atd.). Ideální pro děti či starší osoby je také vstup do vody, který je pozvolný, navíc je na dně částečně navezen písek.

Ubytování

standardně zařízené pokoje pro 2,3 nebo 4 osoby, čtyřlůžkové pokoje mohou být a) rodinné pokoje, které jsou tvořeny 2 samostatnými místnostmi, 1. pokoj je vybaven dvoulůžkem, v 2. pokoji jsou umístěny 2 přistýlky formou palandy a umyvadlo, mají společné vlastní sociální zařízení a každá místnost má menší balkon, jsou od sebe odděleny prosklenou přepážkou, b) dvoulůžkové pokoje se 2 přistýlkami formou palandy, s vlastním sociálním zařízením a balkonem, dvoulůžkové pokoje mají možnost 1 přistýlky formou pevného lůžka (je možné zde ubytovat i 2. dítě do 6 let bez nároku na lůžko), všechny pokoje mají balkon (kromě 2-3 pokojů z celé kapacity, které mají francouzské okno) a jsou orientovány na mořskou stranu, pokoje ve 3. a 4. patře jsou s bočním nebo částečným výhledem na moře, v roce 2015 proběhla také částečná rekonstrukce, kdy byly např. vyměněny koberce ve všech pokojích a další vybavení.

Stravování

polopenze formou bohatých švédských stolů podávaná přímo v restauraci depandance, k snídani jsou nabízeny teplé i studené nápoje, cereálie, salámy, sýry, párky, jogurty, pečivo, marmelády atd., k večeři je vždy výběr z cca 4 hlavních jídel a čtyř příloh, většinou nechybí rybí speciality, maso, polévky, saláty, zelenina a ovoce, depandance nabízí možnost dokoupení nápojů k večeři za 2,5 Eur/osoba a den (platba na místě), nápoje k večeři je možné zakoupit kdykoli v době pobytu, musí to ale být až do konce pobytu a zároveň je nutné, aby si tuto službu zakoupily všechny osoby na pokoji (děti do 6 let mají nápoje zdarma), v ceně je zahrnuta neomezená konzumace červeného a bílého vína, piva, vody, džusů, příp. ledového čaje

Vybavenost

terasa Vrtić s barem a restaurací, parkování u hotelu zdarma, výtah, venkovní částečně krytá terasa vhodná na cvičení zumby, jógy, tanec, apod.
Za poplatek: v hotelu Lišanj kadeřnictví, masáže, tenisové kurty, multifunkční hřiště na beach volejbal, fotbal či basketbal

Pláž

50 m, oddělená pouze nefrekventovanou cestou, přes parčík s terasou Vrtić projdete přímo na cca 2 km dlouhou pobřežní promenádu, po celé délce je několik typů pláží - nejen betonové, ale také oblázkové a částečně i písečné, lehátka a slunečníky je možné zapůjčit za poplatek, dále je zde mnoho stánků s občerstvením, pečivem atd., lze také využít nabídky vodních sportů - vodní skútr, padák, nafukovací kruh, šlapadla, banán, na pláži je k dispozici placená sprcha (žetony zakoupíte ve stánku za drobný poplatek)

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7x polopenzi, pobytovou taxu, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

pobytová taxa cca 1 Eur/dospělá os./noc, děti 12-17,99 let cca 0,50 Eur/noc a děti do 11,99 let zdarma.

Příplatky

obědy 1 790 Kč/os.(platí i dítě do 6 let), 1/1 pokoj 50%, rodinný pokoj 990 Kč/pokoj/7 nocí, pokoj ve 3. nebo 4. patře 590 Kč/pokoj/7 nocí, zapůjčení lednice 600 Kč/7 nocí, větrák za příplatek 390 Kč/7 nocí, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

1. a 2. dítě do 6 let na přistýlce či bez nároku na lůžko ZDARMA, 1. dítě do 12 let na přistýlce se 2 dospělými ZDARMA.

Poznámka

GPS: 45.123918, 14.793724

Informace o letovisku

Tradiční oblíbené letovisko se nachází při ústí říčky Suha Ričina do Vonodolského průlivu, asi 9 km na jih od města Crikvenica. Městečko má dlouholetou tradici cestovního ruchu a bohatou kulturní historii. Stará část města se rozprostírá nad dnešní magistrálou, nová část se rozrůstá po pobřeží oběma směry. Novi Vinodolsky má výborné podmínky pro koupání a oplývá také hojnou vegetací. Letovisko se dostalo do všeobecného povědomí vybudováním městského koupaliště a hotelu Lišanj, který je dodnes oblíben. Je zde upravená pláž s drobnými oblázky, borovým lesem a místy pozvolným vstupem do vody. Pláž je oceněna tzv. Modrou vlajkou.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING