Filtr

Charakteristika


Útulně zařízená vila se nachází v příjemném prostředí, v klidnější části letoviska. Promenáda je od domu vzdálená přibližně 150m a láká k příjemným procházkám do vedlejšího malebného letoviska Brela. Vydáte li se tímto směrem, objevíte až 2 kilometry dlouhé romantické pláže.

Ubytování

MONO - jedna místnost se dvěma lůžky, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, balkon.

BILO
- samostatná dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem vhodným pro jednu dospělou osobu nebo dvě děti, vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, zastřešená terasa.

Stravování

strava vlastní, možnost dokoupení polopenze, večeří či obědů ve vyhlášené restauraci Mars (cca 400 m od domu), kde je nápoj v ceně. Snídaně formou bufetu, oběd dle denního menu, večeře je servírovaná o 4 chodech (polévka, hlavní chod, salát, desert nebo ovoce).

Vybavenost

parkování v blízkosti domu, Wi-fi, větrák, klimatizace za příplatek na místě, bohaté kulturní a sportovní vyžití.

Pláž

150 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 300 Kč/os., strava v restauraci Mars - polopenze 2 790 Kč/os., do 11 let 2 290 Kč/os., oběd 1 990 Kč/os., večeře 1 990 Kč/os., do 11 let 1 790 Kč/os., klimatizace 5€/den, parkování 5€/den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

dítě do 12 let na pevném lůžku 300 Kč/os., dítě do 18 let na pevném lůžku sleva 150 Kč/os.

Poznámka

GPS: 43.361730, 16.945026

Informace o letovisku

Kdysi rybářské a nyní turistické městečko Baška Voda patří k nejvyhledávanějším střediskům Makarské riviéry. Její předností je především hojnost borových lesů dosahujících až k dlouhým oblázkovým plážím, křišťálově čisté moře a malebná poloha přímo pod hradbou pohoří Biokova. Krásné pláže z drobných oblázků a hrubého písku se táhnou několik kilometrů oběma směry a díky pozvolnému vstupu jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Baška Voda je rušné letovisko a jako takové nabízí bohaté možnosti sportovního i kulturního vyžití. Během dne můžete vyzkoušet vodní lyže, potápění či parasailing, večer pak najdete zábavu na místních diskotékách.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING