Filtr

Charakteristika

luxusní studia, která jsou umístěná v krásném, zrekonstruovaném objektu jménem Kameni Dvori jsou vhodná i pro náročnou klientelu. Exteriér budovy okouzlí svojí typicky dalmatskou architekturou, která navozuje příjemnou atmosféru. Vila se nachází v jižní části letoviska Baška Voda (nedaleko hotelu Hrvatska) a od moře je vzdálená pouhých 100 m.

Ubytování

MONO 2+1 – jedna místnost se dvěma lůžky s možností přistýlky, kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, klimatizace, SAT/TV, terasa s výhledem na moře, 3. patro. MONO 2+2 – jedna místnost se dvěma lůžky, 2 přistýlky formou jednoho rozkládacího gauče, kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, klimatizace, SAT/TV, posezení v kryté lodžii, která je orientovaná na pohoří Biokovo, 2. patro.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení polopenze v restauraci Mars (cca 800 m od vily), kde je nápoj v ceně. Snídaně formou bufetu, oběd dle denního menu, večeře je servírovaná o 4 chodech (polévka, hlavní chod, salát, dezert nebo ovoce).

Vybavenost

klimatizace v ceně, Wi-fi, parkování v blízkosti objektu zdarma.

Pláž

120 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře. Pobřeží je lemované piniemi, které tvoří příjemný stín. Na pláži jsou sprchy se sladkou vodou, slunečníky a lehátka za poplatek.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, klimatizaci, parkování, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

strava v restauraci Mars – polopenze 2 790 Kč/os., dítě do 10 let 2 290 Kč/os., večeře 1 990 Kč/os., dítě do 10 let 1 890 Kč/os., malý pes na vyžádání 5€/den,  cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

 přistýlka zcela ZDARMA


Poznámka

Předpokládané odjezdy
GPS: 43.35463, 16.951668

Informace o letovisku

Kdysi rybářské a nyní turistické městečko Baška Voda patří k nejvyhledávanějším střediskům Makarské riviéry. Její předností je především hojnost borových lesů dosahujících až k dlouhým oblázkovým plážím, křišťálově čisté moře a malebná poloha přímo pod hradbou pohoří Biokova. Krásné pláže z drobných oblázků a hrubého písku se táhnou několik kilometrů oběma směry a díky pozvolnému vstupu jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Baška Voda je rušné letovisko a jako takové nabízí bohaté možnosti sportovního i kulturního vyžití. Během dne můžete vyzkoušet vodní lyže, potápění či parasailing, večer pak najdete zábavu na místních diskotékách.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING