Filtr

Ubytování

příjemně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, lednici, balkon nebo terasu.

Stravování

restaurace s barem v přízemí penzionu, snídaně formou švédských stolů a večeře výběr z menu, jeden nápoj k večeři v ceně.

Vybavenost

restaurace, bar, klimatizace pouze na vyžádání a za příplatek, internet na recepci za poplatek, parkování v nedalekých uličkách. Vodní sporty, tenis, stolní tenis, kuželky, minigolf. Výlety do okolí, zábava na diskotékách, tanečních terasách, v restauracích a konobách.

Pláž

250 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře a bohatou nabídkou plážových a vodních sportů. Pobřeží porostlé piniemi. Na pláži bar, sprchy se sladkou vodou, slunečníky a lehátka za poplatek.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenzi, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 100 Kč/os., parkovné 4 €/den, klimatizace 6 €/den, pes pouze na vyžádání 5 €/den, pojištění A, B, C.

Slevy

dítě do 12 let na přistýlce 10 %, 3. os na přistýlce 5 %.

Příplatky

pobytová taxa – děti do 12 let zdarma, děti 12–18 let 140 Kč/os./7 nocí, dospělá osoba 280 Kč/os./7 nocí.

Informace o letovisku

Kdysi rybářské a nyní turistické městečko Baška Voda patří k nejvyhledávanějším střediskům Makarské riviéry. Její předností je především hojnost borových lesů dosahujících až k dlouhým oblázkovým plážím, křišťálově čisté moře a malebná poloha přímo pod hradbou pohoří Biokova. Krásné pláže z drobných oblázků a hrubého písku se táhnou několik kilometrů oběma směry a díky pozvolnému vstupu jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Baška Voda je rušné letovisko a jako takové nabízí bohaté možnosti sportovního i kulturního vyžití. Během dne můžete vyzkoušet vodní lyže, potápění či parasailing, večer pak najdete zábavu na místních diskotékách.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING