Filtr

Charakteristika

Maestral je luxusní hotel se zcela výjimečnou atmosférou a osobitým přístupem personálu. Díky tomu také získal mnoho ocenění za jeho kvalitní služby. Hotel se nachází přímo u moře v nejkrásnější části Makarské riviéry na okouzlující oblázkové pláži jménem Punta Rata. Hotel je dobrou volbou jak pro klidné strávení dovolené v soukromí, tak i pro aktivně strávený čas díky rozsáhlé nabídce sportovních aktivit.

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje jsou vybavené telefonem, mini barem, TV/SAT a vlastním sociálním zařízením. Pokoje mají balkon, z toho některé jsou s výhledem na moře, jiné jsou situované směrem do parku.

Stravování

snídaně (možnost dokoupení večeří)

Vybavenost

hotel s letní terasou nabízí různé animační programy a živou hudbu. Součástí nabízených služeb v hotelu je bar u bazénu, směnárna, restaurace, wi-fi, parkování u hotelu pro hosty zdarma.

Pláž

30 m, na oblázkové pláži možnost využití lehátek, slunečníků a sportovních aktivit.

Nástup na ubytování

od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 3, 4, 7 nocí/os., snídaně, pobytovou taxu, klimatizaci, parkování, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

Slevy

  • přistýlka - dospělá osoba (se 2 dos.) - 20 % z katalogové ceny
  • přistýlka - dítě do 13,99 let (se 2 dos.) - 50 % z katalogové ceny
  • dítě do 13,99 let na pevném lůžku - 20 % z katalogové ceny

Poznámka

GPS: 43.369409, 16.928863

Informace o letovisku

Vesnička Brela je už desítky let známa jako jedno z nejpůvabnějších letovisek ve Střední Dalmácii. Její přitažlivost spočívá v doslova pohádkových kontrastech zelených piniových hájů a azurově modrého moře. Křišťálově čistá voda a několik skal roztroušených v moři tvoří scenérii neopakovatelné krásy. Malý přístav, obchůdky a kavárny jen doplňují tuto komorní atmosféru. Největší předností Brely jsou její nádherné, až 2 km dlouhé pláže z drobných bílých oblázků, které jsou rozčleněny do menších romantických zátok. Hledáte li opravdovou krásu přírody a výborné koupání, pak buďte vítáni v Brele.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING