Filtr

Charakteristika

hotel v okouzlujícím letovisku Brela udivuje svou vzdušností a čistými linemi, které respektují okolní přírodu tvořenou pohořím Biokovo a křišťálově čistým mořem. Toto luxusní ubytování patří mezi jedinečné díky jeho znamenitému interiéru, ve kterém dominuje sklo, kámen a zelené rostliny. V neposlední řadě klienti ocení moderní, nedávno zařízené wellnes centrum. Předností hotelu je také odborný a velmi ochotný personál.

Ubytování

moderně zařízené dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky jsou vybavené vlastním soc. příslušenstvím, fénem, sejfem, telefon, TV/SAT a minibarem. Všechny klimatizované pokoje mají balkon se skleněnou stěnou, který je orientovaný na moře nebo do parku.

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří.

Vybavenost

fitness, wellness, bazén, indoor golf, stolní tenis, letní terasa, aperitiv bar, Wi-fi připojení, internetový koutek, kadeřnický salon, směnárna, parkoviště. V nabídce je také denní a večerní animace pro děti.

Pláž

10 m, oblázková.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× snídaně, pobytovou taxu, klimatizaci, parkování, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 300 Kč/os., večeře 2 390 Kč/os., pojištění A, B, C.

Slevy

dítě do 12 let na přistýlce ZDARMA, dítě s 1 dospělým 30% (pouze v pokoji typu Standard), přistýlka 70%, pokoj 1/1 50%.

Informace o letovisku

Vesnička Brela je už desítky let známa jako jedno z nejpůvabnějších letovisek ve Střední Dalmácii. Její přitažlivost spočívá v doslova pohádkových kontrastech zelených piniových hájů a azurově modrého moře. Křišťálově čistá voda a několik skal roztroušených v moři tvoří scenérii neopakovatelné krásy. Malý přístav, obchůdky a kavárny jen doplňují tuto komorní atmosféru. Největší předností Brely jsou její nádherné, až 2 km dlouhé pláže z drobných bílých oblázků, které jsou rozčleněny do menších romantických zátok. Hledáte li opravdovou krásu přírody a výborné koupání, pak buďte vítáni v Brele.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING