Drvenik / Hotel Palace

od 7 371
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Charakteristika

tento nedávno vybudovaný rodinný hotel Palace se nachází v Drveniku, v části zvané Gornja Vala. Jeho interiér je laděný v přírodních barvách, které dotváří příjemnou atmosféru. Vkusně zařízené pokoje jsou orientované na moře a jejich prostorné balkony, které jsou z části kryté, nabízí příjemné posezení s krásným výhledem. Pro zpestření Vaší dovolené je tu nabídka vodních sportů na pláži nebo možnost posezení v místní restauraci či kavárně.

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (formou rozkládacího křesla), jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, TV a minibarem. Pokoj typu 1/2+2 na vyžádání.

Stravování

v hotelové restauraci. Snídaně jsou formou bufetu, nápoj v ceně (v nabídce je mléko, káva, kakao, čaj, džus aj.). Večeře jsou výběrem ze 3 menu. K ní se podává polévka, hlavní jídlo, salát i dezert, nápoj je za příplatek.

Vybavenost

recepce, klimatizovaná restaurace, venkovní terasa, výtah, Wi-fi v celém objektu, parkování u hotelu. Na vyžádání je možnost využití sejfu v kanceláři vedle recepce. Možnost sportovního vyžití na pláži. Na promenádě se nachází restaurace a kavárny. Nejbližší obchod je vzdálený 100 m.

Pláž

50 m, menší oblázková s pozvolným vstupem do moře, slunečníky a lehátka za poplatek, pláž lemují borovice, které tvoří příjemný stín. Na pláži se nachází menší vodní park, kde je možné pronajmout šlapadla, lodičku, skútr aj.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7 x polopenzi, pobytovou taxu, klimatizaci, parkování, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 400 Kč/os., dítě do 12 let na přistýlce se 2. dosp. 4 690 Kč/os., osoba na přistýlce 7 990 Kč/os., příplatek za 1/1 5 190 Kč, cestovní pojištění Uniqa.

Poznámka

GPS: 43.152125, 17.259087

Informace o letovisku

Malebné přímořské letovisko se nachází přibližně 30 km jihovýchodně od města Makarská a 20 km severozápadně od Gradace. V horách se nachází zříceniny původní obce. Dnes tyto neobydlené stavby slouží vinařům jako sklepy. Drvenik se dělí na dvě části – klidnější Gornja Vala a větší zátoka Donja Vala, která je především známá přístavem, který spojuje letovisko s ostrovem Hvar, Korčula a také s poloostrovem Pelješac. Zátoky jsou od sebe vzdálené několik minut pěší chůzí podél pobřeží. Oblast je známá vysokou sluneční aktivitou a velkým počtem slunečných dnů.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING