Gradac / Apartmánový dům Katarina

od 4 584
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování

Filtr

Charakteristika


dvoupatrový, kvalitně zařízený apartmánový dům se nachází v mírném svahu, přibližně 450 m od centra Gradace. Je situován v apartmánové zástavbě přímo nad hotelem Laguna. Svým hostům nabízí ubytování v klidné části jinak živého letoviska a překrásný pohled na panorama pohoří Rilić. Doporučujeme pro strávení rodinné dovolené.

Ubytování

BILO – ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (vhodná pro 2 děti nebo 1 dospělou osobu) a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, klimatizace, balkon.
TRILO – dvě samostatné ložnice, každá pro 3 osoby, jídelna s kuchyňským koutem, 2× vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, klimatizace, balkon.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení stravy v hotelu Laguna. Snídaně i večeře jsou formou švědských stolů v klimatizované restauraci s venkovní terasou.

Vybavenost

parkování u domu, Wi-fi, sportovní vyžití na pláži, kulturní akce dle místní nabídky.

Pláž

400 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, klimatizaci, parkování, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 400 Kč/os., polopenze 3 590 Kč/os., dítě do 7 let 2 190 Kč/os., večeře 2 190 Kč/os., dítě do 7 let 1 490 Kč/os., cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

dítě do 12 let na přistýlce 50%.

Poznámka

GPS: 43.109194, 17.341944

Informace o letovisku

Letovisko Gradac se nachází v nejjižnější části Makarské riviéry, na úpatí horského pásma Rilić. Toto malebné městečko láká turisty několika kilometry dlouhými oblázkovými plážemi v čele s pláží Gornja Vala, která je právem považována za jednu z nejkrásnějších na Jadranu. Pobřeží je lemováno borovicovým lesem. Pozvolným vstupem do moře je tato oblast velice oblíbená a vhodná především pro rodiny s dětmi. Gradac nabízí širokou nabídku společenského vyžití a bujarý noční život, proto je vyhledáván především mladšími generacemi.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING