Filtr

Charakteristika

komfortní hotel Labineca je situovaný přímo na oblázkové pláži zvané Gornja Vala a od centra je vzdálený přibližně 300 m. Hotel je umístěný v zeleni a svým klientům nabízí bohaté možnosti sportovního i společenského vyžití. Vhodné i pro náročnější klientelu.

Ubytování

vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, vlastní soc. příslušenství, klimatizace, TV/SAT, fén, mini-bar, balkon na mořskou stranu.

Stravování

ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů v klimatizované restauraci, nealko a místní alkoholické nápoje v ceně. Možnost i ubytování pouze s polopenzí.

Vybavenost

restaurace, kavárna, výtah, parkoviště, Wi-Fi, krytý bazén (v provozu mimo letní měsíce), venkovní bazén se sladkou vodou a barem, dětský bazén, směnárna. Dále velká terasa s možností příjemného posezení a krásným pohledem na moře, v hlavní sezóně několikrát týdně živá hudba, bohaté animace. Pro sportovní vyžití poslouží např. tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, kulečník a velký výběr vodních sportů.

Pláž

50 m, dlouhá 1,5 km, oblázková s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., All inclusive, pobytovou taxu, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 300 Kč/os., parkování 5€/den, 1/1 40%, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

dítě do 12 let na přistýlce ZDARMA, dítě do 12 let na pevném lůžku s jedním dospělým 30 %, 3. osoba na přistýlce 10%, polopenze v období 16.06. - 07.09. 2 000 Kč/os., jiné termíny 1 400 Kč/os.

Poznámka

GPS: 43.110370, 17.338719

Informace o letovisku

Letovisko Gradac se nachází v nejjižnější části Makarské riviéry, na úpatí horského pásma Rilić. Toto malebné městečko láká turisty několika kilometry dlouhými oblázkovými plážemi v čele s pláží Gornja Vala, která je právem považována za jednu z nejkrásnějších na Jadranu. Pobřeží je lemováno borovicovým lesem. Pozvolným vstupem do moře je tato oblast velice oblíbená a vhodná především pro rodiny s dětmi. Gradac nabízí širokou nabídku společenského vyžití a bujarý noční život, proto je vyhledáván především mladšími generacemi.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING