Filtr

Charakteristika

jednoduše zařízený ubytovací komplex je umístěný v zeleni, přímo u krásné dlouhé pláže zvané Gornja Vala. Od centra města je hotel vzdálený asi 500m. Komplex se skládá z hlavní budovy a dvou dependancí umístěných v těsné blízkosti. Středisko doporučujeme pro milovníky aktivnější dovolené.

Ubytování

POKOJE V HLAVNÍ BUDOVĚ – dvoulůžkové pokoje s vlastním soc. příslušenstvím, telefonem, TV/SAT, některé s možností přistýlky, balkonem na mořskou stranu, v nabídce jsou také jednotky s klimatizací (viz ceník). Na vyžádání je možná lednice nebo dětská postýlka (5Eur/den).

Stravování

snídaně i večeře formou švédských stolů v klimatizované restauraci s venkovní terasou. Na vyžádání je možnost služby All inclusive Light (oběd + jeden nápoj k obědu a jeden nápoj k večeři) za příplatek 2 790,- Kč/os.

Vybavenost

recepce, výtah, TV-salon, restaurace, terasa s možností příjemného posezení a pohledem na moře, vinárna, parkoviště. Budovy dependance nemají restauraci a výtah. V hlavní sezóně několikrát týdně živá hudba a animace. Bohatá nabídka sportovního vyžití - tenisové kurty, minigolf, půjčovna loděk, různé vodní sporty.

Pláž

50 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře, dlouhá 1,5 km.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7 x polopenzi, pobytovou taxu, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 300 Kč/os., přistýlka H1/2+1 - 8 490 Kč/os., přistýlka H 1/2+1 klima – 8 890 Kč/os., 1/1 hotel 2 990 Kč/os., obědy 1 890 Kč/os., parkování 4€/den, cestovní pojištění Uniqa

Slevy

dítě do 12 let na přistýlce ZDARMA, dítě do 12 let na pevném lůžku s jedním dospělým 20 %.

Poznámka

GPS: 43.108620, 17.340491

Informace o letovisku

Letovisko Gradac se nachází v nejjižnější části Makarské riviéry, na úpatí horského pásma Rilić. Toto malebné městečko láká turisty několika kilometry dlouhými oblázkovými plážemi v čele s pláží Gornja Vala, která je právem považována za jednu z nejkrásnějších na Jadranu. Pobřeží je lemováno borovicovým lesem. Pozvolným vstupem do moře je tato oblast velice oblíbená a vhodná především pro rodiny s dětmi. Gradac nabízí širokou nabídku společenského vyžití a bujarý noční život, proto je vyhledáván především mladšími generacemi.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING