Makarská / Dalmacija Sunny Hotel by Valamar

od 3 490
doprava Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Novinka
Parkování
WiFi

Proč vybrat tento produkt

  • útulný hotel s bazénem pouze 30 m od pláže
  • polopenze a pobytová taxa v ceně

Filtr

Charakteristika

Hotel Dalmacija se nachází v oblíbeném letovisku Makarské cca 30 metrů od pláže. Dalmacija je útulně zařízeným hotelem, jehož kapacita je až 190 pokojů. Vzhledem k tomu, že se jedná o větší hotel, jeho nabídka ve výhledu je velmi rozmanitá. Z jedné strany hotel obklopuje pohoří Biokovo, z jiného úhlu pohledu spatříme středisko Makarskou, a v neposlední řadě nás okouzlí krásný výhled na moře. Doporučujeme klientům, kteří chtějí relaxovat v turisticky rušném středisku, ale i pro ty, kteří chtějí dovolenou strávit aktivně.

Ubytování

útulně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením, telefonem, mini barem, TV a balkonem.

Stravování

snídaně i večeře formou švédských stolů.

Vybavenost

recepce, výtah, klimatizace, restaurace, aperitiv bar, venkovní bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, SPA, wi-fi, možnost sportovního vyžití a mnoho dalších animačních programů.

Pláž

30 m, oblázková pláž dlouhá 1,5km.

Nástup na ubytování

od 14h.

Cena zahrnuje

ubytování 3, 4, 7 nocí/os., polopenzi, pobytovou taxu, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Slevy

dítě do 11,99 let na pevném lůžku - 30 % z katalogové ceny

Poznámka

GPS: 43.302219, 17.010562

Informace o letovisku

Makarska, rozkládající se v zálivu mezi mysem Osejeva a poloostrovem Sv. Petra, patří k nejživějším letoviskům Makarské riviéry. Historické jádro města je postaveno v benátském slohu, takže zde nechybí tradiční úzké uličky skrývající množství obchůdků, kaváren, barů či restaurací. Pro milovníky nočního života a zábavy je ve městě několik discoklubů a tanečních teras. Makarska však kromě společenského vyžití nabízí především kvalitní koupání v křišťálově čistém moři, slunění na bílých oblázkových plážích a odpočinek ve stínu mohutných pinií, které lemují celé pobřeží.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING