Filtr

Charakteristika

Hotel Dalmacija se nachází v oblíbeném letovisku Makarské cca 30 metrů od pláže. Dalmacija je útulně zařízeným hotelem, jehož kapacita je až 190 pokojů. Vzhledem k tomu, že se jedná o větší hotel, jeho nabídka ve výhledu je velmi rozmanitá. Z jedné strany hotel obklopuje pohoří Biokovo, z jiného úhlu pohledu spatříme středisko Makarskou, a v neposlední řadě nás okouzlí krásný výhled na moře. Doporučujeme klientům, kteří chtějí relaxovat v turisticky rušném středisku, ale i pro ty, kteří chtějí dovolenou strávit aktivně.

Ubytování

útulně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením, telefonem, mini barem, TV a balkonem.

Stravování

  • flexi polopenze
    • vždy snídaně a jako druhé jídlo si můžete zvolit oběd či večeři formou bufetu.
    • Pokud oběd nebo večeři nestihnete, obdržíte od hotelu 25 € kredit, který můžete vyčerpat v hotelových restauracích či barech kdykoliv budete chtít. Pokud za ten daný den nestihnete kredit vyčerpat, bude vám zbylá částka převedena do dalšího dne.

Vybavenost

recepce, výtah, klimatizace, restaurace, aperitiv bar, venkovní bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, SPA, wi-fi, možnost sportovního vyžití a mnoho dalších animačních programů.

Pláž

30 m, oblázková pláž dlouhá 1,5km.

Nástup na ubytování

od 14h.

Cena zahrnuje

ubytování 4 nebo 7 nocí/os., flexibilní polopenzi, pobytovou taxu, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Poznámka

GPS: 43.302219, 17.010562

Informace o letovisku

Makarska, rozkládající se v zálivu mezi mysem Osejeva a poloostrovem Sv. Petra, patří k nejživějším letoviskům Makarské riviéry. Historické jádro města je postaveno v benátském slohu, takže zde nechybí tradiční úzké uličky skrývající množství obchůdků, kaváren, barů či restaurací. Pro milovníky nočního života a zábavy je ve městě několik discoklubů a tanečních teras. Makarska však kromě společenského vyžití nabízí především kvalitní koupání v křišťálově čistém moři, slunění na bílých oblázkových plážích a odpočinek ve stínu mohutných pinií, které lemují celé pobřeží.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING