Makarská / Hotel Biokovka

od 9 390
doprava Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Charakteristika

Biokovka se nachází přímo u moře, v borovém obklopení stromů. Hotel má vlastní pláž a do centra města je to pouhých 15 minut pěšky. Hotel není specifický pouze obyčejným ubytováním na dosah moře, ale je využíván také jako lázeňské centrum, které vyhledávají klienti k rekonvalescencím. Skuteční odborníci zde řeší například onemocnění pohybového ústrojí, zánětlivý revmatismus a jiné.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s vlastním soc. příslušenstvím, TV/SAT, některé pokoje jsou s možností přistýlky, pokoje v nové části jsou moderněji vybavené.

Stravování

polopenze (snídaně i večeře formou bufetu), za příplatek je možné objednat obědy.

Vybavenost

recepce, aperitiv bar, restaurace, kavárna, wi-fi, klimatizace, bazén s mořskou vodou a plavecký, moderní fitness centrum, sauny, dětské hřiště v parku hotelu, parkování pro hosty zdarma, v letních měsících snack bar s živou hudbou.

Pláž

30 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7 x polopenzi, pobytovou taxu, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 400 Kč/os., obědy 2 190 Kč/os.

Slevy

dítě do 6,99 let na přistýlce ZDARMA, přistýlka do 13,99 let 50%, přistýlka 20%.

Poznámka

GPS: 43.303657, 17.008111

Informace o letovisku

Makarska, rozkládající se v zálivu mezi mysem Osejeva a poloostrovem Sv. Petra, patří k nejživějším letoviskům Makarské riviéry. Historické jádro města je postaveno v benátském slohu, takže zde nechybí tradiční úzké uličky skrývající množství obchůdků, kaváren, barů či restaurací. Pro milovníky nočního života a zábavy je ve městě několik discoklubů a tanečních teras. Makarska však kromě společenského vyžití nabízí především kvalitní koupání v křišťálově čistém moři, slunění na bílých oblázkových plážích a odpočinek ve stínu mohutných pinií, které lemují celé pobřeží.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING