Filtr

Charakteristika

moderní, zrekonstruovaný hotel se nachází přímo u pláže v bezprostřední blízkosti starého města. Jeho skvělou polohu můžete využít k dlouhým procházkám po promenádě, opalování na pláži nebo obdivování dechberoucího výhledu na moře a pohoří Biokovo.

Ubytování

1/2+1 Classic - klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, vlastním sociálním příslušenstvím, TV, minibarem, trezorem a fénem. Pokoj má balkon orientovaný do parku.
1/2+1 Superior - klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, vlastním sociálním příslušenstvím, TV, minibarem, trezorem a fénem. Pokoj má balkon orientovaný na moře.

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bufetu

Vybavenost

recepce, restaurace, aperitiv bar, snack bar, lobby bar, wifi, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, výtah, suvenýry, možnost pronajmutí auta, casino, kadeřnický salón

Pláž

30 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře

Nástup na ubytování

od 14:00 hod.

Cena zahrnuje

ubytování na 7 nocí/os., polopenzi, pobytovou taxu, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK

Poznámka

GPS: 43.299111, 17.014680

Informace o letovisku

Makarska, rozkládající se v zálivu mezi mysem Osejeva a poloostrovem Sv. Petra, patří k nejživějším letoviskům Makarské riviéry. Historické jádro města je postaveno v benátském slohu, takže zde nechybí tradiční úzké uličky skrývající množství obchůdků, kaváren, barů či restaurací. Pro milovníky nočního života a zábavy je ve městě několik discoklubů a tanečních teras. Makarska však kromě společenského vyžití nabízí především kvalitní koupání v křišťálově čistém moři, slunění na bílých oblázkových plážích a odpočinek ve stínu mohutných pinií, které lemují celé pobřeží.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING