Omiš / Apartmánový dům Milković

od 9 190
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování

Filtr

Charakteristika

Jednoduše zařízený apartmánový dům se nachází přímo v centru Omiše. Díky tomu je také v jeho blízkém dosahu spousta možností kulturního vyžití. Restaurace a obchody jsou ve vzdálenosti do 300 m.

Ubytování

Mono 2 – jedna místnost se dvěma lůžky, kuchyňský kout, vlastní soc. příslušenství, balkon s výhledem na moře 1. nebo 2. patro. Mono 2+1 – jedna místnost se dvěma lůžky a možností přistýlky, kuchyňský kout, vlastní soc. příslušenství, balkon s výhledem na moře, 1. nebo 2. patro. Bilo 4 – samostatná ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj se dvěma oddělenými lůžky a kuch. koutem, vlastní soc. příslušenství, balkon s výhledem na moře, 1. nebo 2. patro.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

parkování před domem, klimatizace za příplatek, wi-fi v objektu, obchody i restaurace v blízkém okolí.

Pláž

300 m, písečná s pozvolným přístupem do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 400 Kč/os., klimatizace dle spotřeby, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlka ZDARMA.

Poznámka

Předpokládané odjezdy

Informace o letovisku

Malebné městečko Omiš s pravou mediteránskou atmosférou se nachází mezi Splitem a Makarskou. Je situováno v ústí řeky Cetiny, která se vlévá do Jadranu nádherným kaňonem pohoří Mosor. Doporučujeme zde navštívit pěkné historické centrum a zříceninu pevnosti Starigrad, jež připomíná staré časy pirátů. Příměstská část Duće je od centra Omiše vzdálena cca 2 km, přesto je pohodlně dostupná procházkou či pravidelnou místní dopravou. Písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, které lemují celé pobřeží, hojnost zeleně, mírné podnebí a nádherné panorama hor a ostrovů vytváří na tomto místě ideální předpoklady pro strávení příjemné dovolené.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING