Omiš-Duće / Apartmánový dům Ivica

od 2 390
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Parkování
WiFi

Filtr

Charakteristika

Apartmány Ivica jsou velice pěkné. Moderně vybavený dům se nachází v části Duće, kde jsou písečné pláže. Objekt je umsítěný v zeleni, v příjemném prostředí.

Ubytování

Mono 2+1 - jedna místnost s manželskou postelí s možností přistýlky, kuchyňský kout, vlastní soc. příslušenství, SAT/TV, balkon.
Bilo 2+1 - ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem, obývací pokoj, kuchyňský kout, vlastní soc. příslušenství, SAT/TV, balkon.
Bilo 3+1 - ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, menší kuchyňský kout, vlastní soc. příslušenství, SAT/TV, terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

Klimatizace za příplatek, parkování před domem, gril v objektu pro klienty k dispozici.

Pláž

160 m, písečná.

Nástup na ubytování

sobota od 14:00 h.

Cena zahrnuje

ubytování 4, 7, 10 či 11 nocí/os., pobytovou taxu, parkování, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

autobusová doprava, klimatizace dle spotřeby na místě.

Slevy

přistýlky ZDARMA

Poznámka

Předpokládané odjezdy

Informace o letovisku

Malebné městečko Omiš s pravou mediteránskou atmosférou se nachází mezi Splitem a Makarskou. Je situováno v ústí řeky Cetiny, která se vlévá do Jadranu nádherným kaňonem pohoří Mosor. Doporučujeme zde navštívit pěkné historické centrum a zříceninu pevnosti Starigrad, jež připomíná staré časy pirátů. Příměstská část Duće je od centra Omiše vzdálena cca 2 km, přesto je pohodlně dostupná procházkou či pravidelnou místní dopravou. Písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, které lemují celé pobřeží, hojnost zeleně, mírné podnebí a nádherné panorama hor a ostrovů vytváří na tomto místě ideální předpoklady pro strávení příjemné dovolené.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING