Filtr

Charakteristika

příjemný, rodinný penzion se nachází na okraji letoviska Omiš, pouhých 50 m od písečné pláže. Do městečka vzdáleného cca 2 km se dostanete pohodlnou procházkou po chodníku nebo po pláži. Dům je situován v zahradě, proto je ideální zejména pro rodiny s dětmi. Ubytování je zde vhodné především pro klienty se zakoupenou stravou (polopenze, popř. večeře) nebo individuálním stravováním v místních restauracích (společné kuchyňky nejsou vhodné pro celodenní vaření). Díky své poloze a nabídce služeb má penzion všechny předpoklady pro strávení kvalitní dovolené za přijatelné ceny.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní soc. příslušenství a balkon většinou s výhledem na moře. Na patře jsou k dispozici společné kuchyňky s lednicí a rychlovarnou konví.

Stravování

vlastní, za příplatek je možná polopenze nebo večeře v jídelně, v přízemí penzionu. Jedná se o jednotnou servírovanou stravu.

Vybavenost

klimatizace za příplatek, parkování u domu zdarma, bohatá nabídka sportovního vyžití – potápění, tenisové kurty i s nočním provozem a jiné. V termínu 1.9. – 8.9. se koná týden s hudební skupinou „Separace“. Půjčovna automobilů a motocyklů v Omiši.

Pláž

50 m, písečná s pozvolným vstupem do moře, dlouhá 1 km.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, parkování, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, závěrečný úklid, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 400 Kč/os.,polopenze 2 800 Kč/os., dítě do 14,99 let 1 400 Kč/os., klimatizace se platí na místě dle spotřeby (cca 0,5 €/hod./pokoj), 1/1 pokoj 1 990 Kč/os., cestovní pojištění Uniqa

Slevy

osoba na přistýlce sleva 1 000 Kč/os./7 nocí.

Poznámka

Předpokládané odjezdy
GPS: 43.440877, 16.659731

Informace o letovisku

Malebné městečko Omiš s pravou mediteránskou atmosférou se nachází mezi Splitem a Makarskou. Je situováno v ústí řeky Cetiny, která se vlévá do Jadranu nádherným kaňonem pohoří Mosor. Doporučujeme zde navštívit pěkné historické centrum a zříceninu pevnosti Starigrad, jež připomíná staré časy pirátů. Příměstská část Duće je od centra Omiše vzdálena cca 2 km, přesto je pohodlně dostupná procházkou či pravidelnou místní dopravou. Písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, které lemují celé pobřeží, hojnost zeleně, mírné podnebí a nádherné panorama hor a ostrovů vytváří na tomto místě ideální předpoklady pro strávení příjemné dovolené.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING