Filtr

Charakteristika

Penzion se nachází v malém letovisku jménem Nemira, které je vzdálené od města Omiše přibližně 4 km. Lokalita je vhodná pro hosty, kteří vyhledávají klid, a v neposlední řadě pro rodiny s dětmi. Zkušenosti a prvotřídní gastronomická nabídka penzionu s různými rybími a masnými specialitami a příjemný personál Vám pobyt u moře o to více zpříjemní.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, SAT/TV, trezorem, fénem na vlasy, telefonem, možnost připojení na wi-fi. Většina pokojů má balkon, některé jsou také klimatizované (na vyžádání a za příplatek).

Stravování

polopenze, v hlavní sezoně je snídaně formou švédských stolů, večeře je výběrem ze 3 menu (pokrmy z masa, ryb nebo vegetariánská varianta). Mimo sezonu je snídaně kontinentální a večeře výběrem ze 2 menu.

Vybavenost

recepce, restaurace, krytý bazén, solárium a mini fitness za příplatek na místě. Bezplatné parkování a připojení k internetu v areálu zdarma.

Pláž

180 m, oblázková.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7x polopenze, pobytovou taxu, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 400 Kč/os, cestovní pojištění Uniqa.

Poznámka

Předpokládané odjezdy

Informace o letovisku

Malebné městečko Omiš s pravou mediteránskou atmosférou se nachází mezi Splitem a Makarskou. Je situováno v ústí řeky Cetiny, která se vlévá do Jadranu nádherným kaňonem pohoří Mosor. Doporučujeme zde navštívit pěkné historické centrum a zříceninu pevnosti Starigrad, jež připomíná staré časy pirátů. Příměstská část Duće je od centra Omiše vzdálena cca 2 km, přesto je pohodlně dostupná procházkou či pravidelnou místní dopravou. Písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, které lemují celé pobřeží, hojnost zeleně, mírné podnebí a nádherné panorama hor a ostrovů vytváří na tomto místě ideální předpoklady pro strávení příjemné dovolené.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING