Omiš-Nemira / Penzion Star

od 6 710
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
WiFi

Filtr

Charakteristika

Penzion se nachází v malém letovisku jménem Nemira, které je vzdálené od města Omiše přibližně 4 km. Lokalita je vhodná pro hosty, kteří vyhledávají klid, a v neposlední řadě pro rodiny s dětmi. Zkušenosti a prvotřídní gastronomická nabídka penzionu s různými rybími a masnými specialitami a příjemný personál Vám pobyt u moře o to více zpříjemní.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, SAT/TV, trezorem, fénem na vlasy, telefonem, wi-fi a balkonem.

Stravování

polopenze, v hlavní sezóně (19.06. - 11.09.2021) je snídaně formou švédských stolů, večeře je výběrem ze 3 menu (pokrmy z masa, ryb nebo vegetariánská varianta). Mimo sezónu (05.06. - 19.06., 11.09. - 18.09.2021) je snídaně kontinentální a večeře výběrem ze 2 menu.

Vybavenost

Recepce, restaurace, krytý bazén, solárium a mini fitness za příplatek na místě. Parkování za příplatek. Připojení k internetu v areálu zdarma.

Pláž

180 m, oblázková.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7x polopenze, pobytovou taxu, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

  • parkování 15 €/týden

Fakultativní příplatky hrazené na místě

  • bazén za příplatek 3 €/den/osoba nebo 18 €/6 dní/osoba
  • fitness 3,5 €/hodina/osoba
  • solárium 0,7 €/minuta/osoba

Příplatky

autobusová doprava, cestovní pojištění Uniqa.

Poznámka

Předpokládané odjezdy

Informace o letovisku

Malebné městečko Omiš s pravou mediteránskou atmosférou se nachází mezi Splitem a Makarskou. Je situováno v ústí řeky Cetiny, která se vlévá do Jadranu nádherným kaňonem pohoří Mosor. Doporučujeme zde navštívit pěkné historické centrum a zříceninu pevnosti Starigrad, jež připomíná staré časy pirátů. Příměstská část Duće je od centra Omiše vzdálena cca 2 km, přesto je pohodlně dostupná procházkou či pravidelnou místní dopravou. Písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, které lemují celé pobřeží, hojnost zeleně, mírné podnebí a nádherné panorama hor a ostrovů vytváří na tomto místě ideální předpoklady pro strávení příjemné dovolené.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING