Filtr

Charakteristika

zrekonstruovaný kamenný dům v centru malebného městečka Stomorská nabízí ubytování v moderně zařízených studiích a apartmánech. V přízemí objektu se nachází restaurace. Transfer na ostrov je pro klienty jedoucí autobusem organizován lodí z Omiše nebo trajektem ze Splitu, klienti s vlastní dopravou využívají trajektu ze Splitu.

Ubytování

MONO – dvoulůžkové studio s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem a sociálním zařízením. Studia v 1. patře mají balkon (za příplatek), ve 2. patře francouzské okno.

BILO – dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, sociální zařízení. Apartmány v 1. patře mají balkon (za příplatek), ve 2. patře francouzské okno.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo večeří v restauraci, která se nachází v přízemí domu.

Vybavenost

parkování v okolí domu, Wi-fi, vynikající podmínky pro vodní sporty.

Pláž

300 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, závěrečný úklid, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 400 Kč/os. + transfer lodí 450 Kč/os., polopenze 2 800 Kč/os., dítě do 11,99 let 1 400 Kč/os., večeře 2 100 Kč/os., dítě do 11,99 let 1 050 Kč/os., studio/apartmán s balkonem 200 Kč/os., cestovní pojištění Uniqa.

Poznámka

Předpokládané odjezdy
GPS: 43.369528, 16.352778

Informace o letovisku

Malebné městečko Omiš s pravou mediteránskou atmosférou se nachází mezi Splitem a Makarskou. Je situováno v ústí řeky Cetiny, která se vlévá do Jadranu nádherným kaňonem pohoří Mosor. Doporučujeme zde navštívit pěkné historické centrum a zříceninu pevnosti Starigrad, jež připomíná staré časy pirátů. Příměstská část Duće je od centra Omiše vzdálena cca 2 km, přesto je pohodlně dostupná procházkou či pravidelnou místní dopravou. Písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, které lemují celé pobřeží, hojnost zeleně, mírné podnebí a nádherné panorama hor a ostrovů vytváří na tomto místě ideální předpoklady pro strávení příjemné dovolené.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING