Filtr

Ubytování

Hotel – klimatizované dvoulůžkové pokoje mají vlastní soc. příslušenství, možnost přistýlky, lednici, telefon, TV/SAT, pohled na moře nebo do parku. Pokoje na mořskou stranu disponují balkonem. Depandance – účelně vybavené dvoulůžkové pokoje s vlastním soc. příslušenstvím a možností přistýlky, vybavené telefonem, TV/SAT, balkonem na mořskou stranu.

Stravování

polopenze je formou bufetu v hotelové restauraci.

Vybavenost

klimatizovaná restaurace, TV sál, bar s terasou, venkovní bazén se sladkou vodou, dětské brouzdaliště, směnárna, možnost využití trezoru (za poplatek). Pro sportovní vyžití tu jsou šlapadla, tenisové kurty, volejbalové hřiště, dětské hřiště a další dle místní nabídky.

Pláž

50 m, oblázková a z části skalnatá.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Informace o letovisku

Oblíbené letovisko leží na jihozápadním pobřeží poloostrova. Okolí je díky příznivým podnebním podmínkám velice úrodné, porostlé hustým, stále zeleným rostlinstvem a typickými mediteránskými bylinami. V minulosti bylo město střediskem mořeplavby, která přinášela obyvatelům blahobyt, o těchto dobách dodnes vypovídají monumentální, architektonicky zajímavé domy, které si zde mnoho vysloužilých námořníků stavělo.
Podle počtu slunných dnů v roce patří Orebić k nejteplejším místům na Jadranu. V zátoce Trstenica najdete stejnojmennou vyhlášenou písčitou pláž, a pokud dáváte přednost koupání a opalování o samotě, zdejší okolí skýtá také četné osamělé kamenité zátoky s kratšími písčitými a oblázkovými břehy. Do Orebiće se dostanete pohodlně trajektovou linkou Ploče – Trpanj, město je spojeno s pevninou také silnicí přes městečko Ston.

TEST RATING