Podgora / Apartmánový dům Swiss

od 6 306
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Náš tip
Parkování
WiFi

Filtr

Charakteristika

moderně vybavený apartmánový dům se nachází pouhých 70 m od hlavní promenády tohoto kouzelného městečka. Apartmány ve 2.patře mají dva balkony, z jednoho z nich si můžete vychutnat boční pohled na moře. Oblast porostlá borovicemi, palmami a obklopená krásnými pláži je ideálním prostředí k odpočinku. Dům doporučujeme zejména starším klientům a rodinám s dětmi díky jeho snadné dostupnosti k moři.

Ubytování

MONO – jedna místnost se dvěma lůžky, s možností přistýlky (jednotka se 3.lůžkem je prostornější), kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení, klimatizace, posezení za domem, přízemí.

BILO 
– dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, vlastním soc. příslušenství, TV/SAT, klimatizace, balkon v ložnici i v obývacím pokoji, 2. patro.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení večeří v nedaleké restauraci „Konoba Klemić“. Večeře jsou formou výběru z menu.

Vybavenost

bezplatné parkování u domu, klimatizace, Wi-fi, gril a sušák na prádlo za domem. Pro sobotní střídání je k dispozici místnost pro úschovu zavazadel a soc.zařízení. Bohaté sportovní a kulturní vyžití dle místní nabídky.

Pláž

150 m, jemná oblázková s pozvolným vstupem do moře, slunečníky a lehátka za poplatek.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, klimatizaci, parkování, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 400 Kč/os., večeře 2 390 Kč/os., dítě do 7 let 1 890 Kč/os., cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

dítě do 12 let na přistýlce 50%, druhá přistýlka ZDARMA.

Poznámka

GPS: 43.243977, 17.073965

Informace o letovisku

Podgora je tradiční turistické letovisko nacházející se v srdci Makarské riviéry, přibližně 7 km jihovýchodně od Makarské. Zdejší oblast porostlá olivovými háji a středomořskou vegetací nabízí jedinečnou možnost k odpočinku. Městečku dominuje přístav a promenáda s palmami, která lemuje dlouhou oblázkovou pláž. Nad přístavem je památník založení jugoslávského válečného námořnictva, známý jako tzv. „Rackova křídla“. Nezapomenutelná krajina, pláže z drobných oblázků a romantické kavárny řadí Podgoru k nejkrásnějším místům na Jadranu.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING