Promajna / Apartmánový dům Apart-pansion

od 5 690
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování

Filtr

Charakteristika

nedávno zrekonstruovaný dům se nachází asi 120 m od moře, je luxusně vybavený a díky jeho dobré poloze se z něj nabízí boční pohled na moře. Promajna je vhodná pro příjemné procházky do okolních obcí. Letoviskem vede po pobřeží pěkně upravená pěší cesta. Začíná v rušnějším městě Makarská, pokračuje do Promajny a odtud je už jen 5 km vzdálená Baška Voda. Doporučujeme klientům, kteří hledají kvalitní ubytování v klidnějším prostředí s možností kulturního vyžití v nedalekých živějších letoviscích.

Ubytování

POKOJ – moderně vybavený dvoulůžkový pokoj s bočním výhledem na moře, vlastní sociální zařízení, mini-lednice, rychlovarná konvice, balkon, 1. patro.

MONO jedna místnost se dvěma lůžky s možností přistýlky, kuch.kout, vlastní soc.příslušenství, výhled na moře, balkon, 1.patro.

BILO  - dvě samostatné ložnice, vlastní sociální zařízení, kuch.kout, výhled na moře, balkon, 1. patro.

QUADRI - tři dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kuch.koutem, 2x sociální zařízení, balkon s výhledem na moře, 3. patro.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo večeří v nedaleké restauraci Marko, snídaně formou švédských stolů a večeře výběrem z menu.

Vybavenost

klimatizace v ceně, Wi-fi, TV/SAT, parkování u domu, sportovní a kulturní vyžití dle místní nabídky.

Pláž

120 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře, lemovaná piniemi. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, klimatizaci, parkování, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 400 Kč/os., polopenze 3 390 Kč/os., cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

v případě placené polopenze 2 dospělých osob má 1 dítě do 12 let polopenzi ZDARMA.

Poznámka

Předpokládané odjezdy
GPS: 43.336043, 16.970334

Informace o letovisku

Kouzelné letovisko Promajna, ležící jen 3 km jižně od Bašky Vody, je ideálním místem pro klidnou rodinnou dovolenou. Tato malá rybářská vesnička se pyšní překrásnou bílou oblázkovou pláží, která je lemovaná borovicovým porostem, takže skýtá dostatek stínu. Podél pobřeží vede pěkně upravená pěší cesta spojující letovisko jak s Makarskou, tak i s Baškou Vodou. Ve středisku se nachází několik restaurací, barů a obchůdků, na pláži jsou k dispozici vodní atrakce. Promajna je ideálním místem pro milovníky kvalitního apartmánového ubytování v klidnějším prostředí, obzvláště ji doporučujeme rodinám s dětmi.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING