Filtr

Charakteristika

apartmánový dům se nachází přímo v centru letoviska, necelých 80 m od překrásné oblázkové pláže. Doporučujeme pro strávení klidné rodinné dovolené.

Ubytování

Mono 2 – jedna místnost se dvěma lůžky a kuch. koutem s lednicí, vlastní soc. příslušenství, TV/SAT, klimatizace, přízemí. Společné posezení s jednotkou typu Bilo 2+1 (doporučujeme spíše pro skupiny).
Bilo 2+1 – samostatná dvoulůžková ložnice, obýv. pokoj s možností přistýlky (vhodná spíše pro dítě) a kuch. koutem s lednicí, vlastní soc. příslušenství, TV/SAT, klimatizace, přízemí. Společné posezení s jednotkou typu Mono 2 (doporučujeme spíše pro skupiny).
Bilo 2+2 – samostatná dvoulůžková ložnice, obýv. pokoj s rozkládacím gaučem a kuch. koutem s lednicí, vlastní soc. příslušenství, TV/SAT, klimatizace, přízemí nebo 1. patro.
Trilo 4+1 – 2 samostatné dvoulůžkové ložnice s možností přistýlky, obýv. pokoj s jídelnou, kuch. kout s lednicí na prosklené lodžii, vlastní soc. příslušenství, TV/SAT, klimatizace, 1. patro.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

parkování blízko domu, klimatizace, Wi-Fi, sportovní a kulturní vyžití dle místní nabídky.

Pláž

80 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře, lemovaná piniemi.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, klimatizaci, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50€/ubytovací jednotka.

Příplatky

doprava autobusem 2 400 Kč/os., cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlka v apartmánu Bilo 2+2 ZDARMA

Poznámka

GPS: 43.333843, 16.973126

Informace o letovisku

Kouzelné letovisko Promajna, ležící jen 3 km jižně od Bašky Vody, je ideálním místem pro klidnou rodinnou dovolenou. Tato malá rybářská vesnička se pyšní překrásnou bílou oblázkovou pláží, která je lemovaná borovicovým porostem, takže skýtá dostatek stínu. Podél pobřeží vede pěkně upravená pěší cesta spojující letovisko jak s Makarskou, tak i s Baškou Vodou. Ve středisku se nachází několik restaurací, barů a obchůdků, na pláži jsou k dispozici vodní atrakce. Promajna je ideálním místem pro milovníky kvalitního apartmánového ubytování v klidnějším prostředí, obzvláště ji doporučujeme rodinám s dětmi.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING