Promajna / Apartmánový dům Stella Maris

od 11 242
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Náš tip
Novinka
Parkování
WiFi

Proč vybrat tento produkt

  • moderní apartmánový dům
  • bazén s vířivkou
  • 50 metrů od moře
  • přistýlky ZDARMA
  • NA VYŽÁDÁNÍ

Filtr

Charakteristika

Nově zrekonstruovaný apartmánový dům s bazénem a vířivkou se nachází v letovisku Promajna pouze 50 metrů od krásné oblázkové pláže. Dům disponuje moderními apartmány pro 2 - 4 osoby, ze kterých je krásný výhled na moře. Ideální pro rodiny s dětmi, ale i páry.

Ubytování

Apartmán 2+2 - dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení, balkon či terasa.

Stravování

vlastní

Vybavenost

výtah, parkování, dvě klimatizace (v ložnici a v obývacím pokoji), venkovní bazén, vířivka

Pláž

50 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře

Nástup na ubytování

od 14:00 hod. (dle pokynů chorvatského partnera)

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, klimatizaci, parkování, spotřebu vody a energie, pojištění proti úpadku a insolvenci CK

Slevy

přistýlky ZDARMA

Informace o letovisku

Kouzelné letovisko Promajna, ležící jen 3 km jižně od Bašky Vody, je ideálním místem pro klidnou rodinnou dovolenou. Tato malá rybářská vesnička se pyšní překrásnou bílou oblázkovou pláží, která je lemovaná borovicovým porostem, takže skýtá dostatek stínu. Podél pobřeží vede pěkně upravená pěší cesta spojující letovisko jak s Makarskou, tak i s Baškou Vodou. Ve středisku se nachází několik restaurací, barů a obchůdků, na pláži jsou k dispozici vodní atrakce. Promajna je ideálním místem pro milovníky kvalitního apartmánového ubytování v klidnějším prostředí, obzvláště ji doporučujeme rodinám s dětmi.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING