Filtr

Ubytování

apartmány pro 2–3 osoby mají ložnici pro 2 osoby, obývací pokoj s lůžkem a kuch. koutem s lednicí, vlastní soc. příslušenství, balkón nebo terasu. Apartmány pro 4–5 osob mají 2 samostatné ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s lůžkem a kuch. koutem s lednicí, vlastní soc. příslušenství, balkón nebo terasu.

Stravování

polopenze servírovaná na terase restaurace s výhledem na moře. Večeře výběr ze 2 jídel.

Vybavenost

v sezoně bazén pro děti i bazén pro dospělé s denním barem a prostorem pro večerní tanec při dalmatské muzice. Parkování u domu, animace, velká hotelová restaurace, kavárny, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, půjčovna loďek, šlapadel a motorových člunů, horských kol a další bohaté sportovní vyžití.

Pláž

150 m, oblázková s mírným vstupem do moře, menší malebné zátoky zaručujících klid a soukromí. Bazény, lehátka a slunečníky za poplatek.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenzi, spotřebu energie, vody, služby stálého delegáta, ložní prádlo, závěrečný úklid, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 100 Kč/os., transfer 450 Kč/os., pojištění A, B, C.

Příplatky

pobytová taxa – děti do 12 let zdarma, děti 12–18 let 140 Kč/os./7 nocí, dospělá osoba 280 Kč/os./7 nocí.

Informace o letovisku

Šolta patří ke skupině středně velkých dalmátských ostrovů a díky svému přírodnímu bohatství je nesporně jedním z nejkrásnějších. Od Splitu, od něhož je oddělena Splitským průlivem a se kterým má pravidelné trajektové spojení, je vzdálena 16 km. Severní pobřeží ostrova je většinou porostlé makchií, na jihozápadě jsou jehličnaté lesy, východní část tvoří téměř holý kamenitý terén. Na místních úrodných polích se pěstuje jižní ovoce, vinna réva a olivovníky. Místo je rovněž proslulé včelařstvím, med z Šolty platil vždy za mimořádnou pochoutku. Dnešní největší předností ostrova je bezpochyby jeho panenská příroda s okouzlujícími zátokami a plážemi.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING