Trpanj / Hotel Faraon

od 19 190
doprava Autokarem | Vlastní
strava All Inclusive

Filtr

Charakteristika

renovovaný hotel s krásným výhledem na moře stojí přímo na oblázkové pláži, jen asi 200 m od centra klidného letoviska Trpanj. Vzhledem ke svojí poloze a kvalitním službám je vhodný pro rodiny s dětmi, dokáže však uspokojit i potřeby náročnějších klientů, a to především díky možnosti služeb programu all-inclusive.

Ubytování

prostorné dvoulůžkové pokoje s manželskými postelemi, vlastní soc. příslušenství, fén, klimatizace, TV/SAT, telefon, balkon s výhledem na moře. Na vyžádání možnost přistýlky, lůžka pro dospělou osobu, či dětské postýlky.

Stravování

All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu v hotelové restauraci, v ceně jsou nealkoholické nápoje, pivo a víno, odpolední snack a káva na baru u bazénu, 10:00–23:00 je otevřen bar s nealko i alko nabídkou nápojů místní výroby.

Vybavenost

recepce, sejf, wi-fi na recepci, internetový koutek, restaurace, venkovní bazén se sladkou vodou se sprchami, bazének pro děti, bar, animační program pro děti i dospělé, zábavné večery, parkování u hotelu.

Pláž

20 m, oblázková, v okolí množství menších oblázkových i písčitých zátok.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, all inclusive, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 700 Kč/os., dětská postýlka 5 /den, parkování 5 /den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

dítě do 11,99 let na přistýlce se 2 dospělými ZDARMA, dítě do 11,99 let na pevném lůžku 30-50%, dospělá osoba na přistýlce 10%.

Poznámka

Předpokládané odjezdy
GPS: 43.008378, 17.264650

Informace o letovisku

Příjemná menší zemědělská a rybářská obec se nachází na severním pobřeží poloostrova. V minulosti to byl hlavní přístav poloostrova, dnes sem jezdí trajekt z Ploče. Trpanj má velice dobrou polohu – je chráněn horským masivem poloostrova, což přináší velice příjemné mikroklima, díky pramenům, které zde vyvěrají je v okolí dostatek vláhy a vegetace, včetně borových hájů na břehu. Na úrodné půdě v zázemí obce se pěstuje ovoce, zelenina a proslulá vinná réva.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING