Tučepi / Apartmánový dům Ljubomira

od 7 372
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Klimatizace
Parkování
WiFi

Filtr

Charakteristika

třípatrový apartmánový dům nabízející kvalitní ubytování se nachází jen 10 min chůze od centra a pouhých 20 m od pláže. Ihned pod domem vede vyhlášená promenáda lemovaná množstvím stánků, obchůdků a kaváren. Z apartmánů je krásný pohled na působivé pohoří Biokovo či na moře. Díky své jedinečné poloze u pláže je místo ideálním pro strávení rodinné dovolené.

Ubytování

MONO – jedna místnost se dvěma nebo třemi lůžky a kuch. koutem, vlastní soc. příslušenství, klimatizace, balkon, 1. nebo 2. patro.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení polopenze formou bohatých švédských stolů v restauraci Kaštelet, která se nachází na promenádě a je vzdálená od domu přibližně 150 m. V nabídce je i levnější varianta stravy v restauraci Tenis (vzdálená cca 300 m), kde jsou snídaně kontinentální, večeře výběrem ze 2-3 menu.

Vybavenost

parkování nedaleko domu v olivovém háji, klimatizace, Wi-fi, možnost zapůjčení šlapadel, skútrů, bohaté sportovní i kulturní vyžití dle místní nabídky.

Pláž

20 m, jemná, oblázková s pozvolným přístupem do moře, lemovaná piniemi. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7/10/11 nocí/os. (dle zvolené varianty), pobytovou taxu, klimatizaci, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/ubytovací jednotka.

Příplatky

strava v restauraci Kaštelet - polopenze 750 Kč/os/den, dítě do 10 let 480 Kč/os/den,
večeře 500 Kč/os/den, dítě do 10 let 310 Kč/os/den,
restaurace Tenis -
polopenze 400 Kč/os/den, dítě do 12 let 270 Kč/os/den,
večeře 270 Kč/os/den, dítě do 12 let 200 Kč/os/den
parkovné 15 €/7 nocí, 22€/10 nocí, 24€/11 nocí,
cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

dítě do 12 let na přistýlce 50%, dítě do 12 let na pevném lůžku sleva 45 Kč/os/den, dítě do 18 let na pevném lůžku sleva 20 Kč/os/den.Poznámka

GPS: 43.271460, 17.052614

Informace o letovisku

Oblíbené, středně velké letovisko, ležící pouhé 3 km jižně od Makarské, vyniká mimořádně bohatou vegetací a nejdelší (3 km) pláží na Makarské riviéře. Ta je tvořena drobnými oblázky a obklopena borovicemi a olivovými sady. Tučepi své návštěvníky jistě okouzlí osobitou atmosférou s řadou tradičních dalmatských konob, restaurací a tanečních klubů. Pokud hledáte koupání v křišťálově čistém moři ve stínu borovic a dostatečné možnosti sportovního i společenského vyžití, budou pro Vás Tučepi správnou volbou.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING