Filtr

Charakteristika

dvoupatrový vkusně zařízený apartmánový dům se nachází 450 m od centra letoviska Bašky, která návštěvníkům nabízí širokou paletu kulturního a společenského vyžití. Doporučujeme pro výhodný poměr kvality, služeb, přírody, čistoty moře a polohy.

Ubytování

Mono 2 – studio se dvěma lůžky a kuchyňským koutem, vlastním sociálním příslušenstvím, TV, balkonem, nachází se v 1. a ve 2. patře.
Bilo 2+1 – dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a s přistýlkou pro 1 osobu, vlastní sociální příslušenství, TV, balkon.

Stravování

vlastní, možnost přiobjednání večeří či polopenze v nedalekém penzionu Burin. Strava je servírovaná, při větším počtu osob večeře výběrem ze 3 menu.

Vybavenost

parkování u domu.

Pláž

450 m, krásná oblázková s pozvolným vstupem do moře, dlouhá 2 km; bar, sprchy, za příplatek slunečníky a lehátka.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, parkování, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

pes 6 €/noc (na vyžádání a po potvrzení CK).

Příplatky

polopenze 2 990 Kč/os., polopenze dítě od 5 do 12 let 1 490 Kč/os., večeře 2 090 Kč/os., večeře dítě od 5 do 12 let 1 050 Kč/os.,dítě do 3 let bez nároku na lůžko 990 Kč/7 nocí, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

Děti do 5 let stravování ZDARMA

Poznámka

GPS: 44.971768,14.75076

Informace o letovisku

Baška, známé turistické středisko se nachází na jihovýchodním cípu ostrova Krk, v úrodné rovině na úpatí nejvyšších vrcholů ostrova. Nabízí svým návštěvníkům ideální kombinaci příjemného podnebí, různorodého ubytování několika úrovní, možnost koupání na jedné z největších a nejkrásnějších oblázkových pláží na Jadranu, širokou paletu sportoního a společenského vyžití, turisté mají k dispozici mnoho restaurací, cukráren a obchodů, které jsou rozmístěny podél dlouhého „lungomare“ (mořského korza). Pro milovníky aktivní dovolené Baška nabízí vycházky po značených stezkách na místa, z nichž je krásný výhled do širokého okolí. Letovisko je vhodné pro rodiny s dětmi.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING