Baška / Apartmánový dům Brnić

od 7 551
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování

Filtr

Charakteristika

dvoupatrový vkusně zařízený apartmánový dům se nachází asi 300 m od centra oblíbeného letoviska Baška a přímo nad informačním centrem. Letovisko Baška návštěvníkům nabízí širokou paletu kulturního a společenského vyžití. Doporučujeme pro výhodný poměr kvality, služeb, přírody, čistoty moře a polohy.

Ubytování

BILO 2+1 – dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, TV/SAT, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, přistýlka v ložnici nebo obytném pokoji, balkon. TRILO 4+1 – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, klimatizace, přistýlka v ložnici nebo obytném pokoji, balkon.

Stravování

vlastní, možnost přiobjednání večeří či polopenze v nedalekém příjemném penzionu Burin. Strava je servírovaná, při větším počtu osob jsou večeře výběrem ze 3 menu.

Vybavenost

možnost parkování u domu, Wi-Fi, klimatizace, gril.

Pláž

450 m, krásná oblázková s pozvolným vstupem do moře, dlouhá 2 km, bar, sprchy, za příplatek slunečníky a lehátka. Městská pláž byla pro svoje kvality oceněna tzv. Modrou vlajkou.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou i ekolog. taxu, registraci, Wi-Fi, klimatizaci, parkování, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

pes 6 €/den na vyžádání.

Příplatky

polopenze 3 290 Kč/os., polopenze dítě od 5 do 12 let 1 650 Kč/os., večeře 2 100 Kč/os., večeře dítě od 5 do 12 let 1 050 Kč/os., dítě do 3 let bez nároku na lůžko 1 090 Kč/7 nocí, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti do 5 let stravování ZDARMA.

Poznámka

GPS: 44.972007,14.750352

Informace o letovisku

Baška, známé turistické středisko se nachází na jihovýchodním cípu ostrova Krk, v úrodné rovině na úpatí nejvyšších vrcholů ostrova. Nabízí svým návštěvníkům ideální kombinaci příjemného podnebí, různorodého ubytování několika úrovní, možnost koupání na jedné z největších a nejkrásnějších oblázkových pláží na Jadranu, širokou paletu sportoního a společenského vyžití, turisté mají k dispozici mnoho restaurací, cukráren a obchodů, které jsou rozmístěny podél dlouhého „lungomare“ (mořského korza). Pro milovníky aktivní dovolené Baška nabízí vycházky po značených stezkách na místa, z nichž je krásný výhled do širokého okolí. Letovisko je vhodné pro rodiny s dětmi.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING