Baška / Apartmánový dům Brnić

od 3 490
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Parkování
WiFi

Proč vybrat tento produkt

  • 350 m od pláže
  • možnost dokoupení polopenze či večeří
  • pobytová taxa v ceně
  • klimatizace v ceně ubytování
Předpokládané odjezdy 

Filtr

Charakteristika

dvoupatrový vkusně zařízený apartmánový dům se nachází asi 300 m od centra oblíbeného letoviska Baška a přímo nad informačním centrem. Letovisko Baška návštěvníkům nabízí širokou paletu kulturního a společenského vyžití. Doporučujeme pro výhodný poměr kvality, služeb, přírody, čistoty moře a polohy.

Ubytování

BILO 2 – dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, TV/SAT, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. TRILO 4 – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, klimatizace, balkon. TRILO 5 – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, klimatizace, přistýlka v ložnici nebo obytném pokoji, balkon.

Stravování

vlastní, možnost přiobjednání večeří či polopenze v nedalekém příjemném penzionu Burin. Strava je servírovaná, při větším počtu osob jsou večeře výběrem ze 3 menu.

Vybavenost

možnost parkování u domu, Wi-Fi, klimatizace, gril.

Pláž

450 m, krásná oblázková s pozvolným vstupem do moře, dlouhá 2 km, bar, sprchy, za příplatek slunečníky a lehátka. Městská pláž byla pro svoje kvality oceněna tzv. Modrou vlajkou.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování na 7 nocí/os., pobytovou i ekolog. taxu, registraci, Wi-Fi, klimatizaci, parkování, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

pes 10 €/den na vyžádání.

Příplatky

autobusová doprava, polopenze 6490 Kč/os./7 nocí, polopenze dítě od 5 do 11,99 let 3290 Kč/os./7 nocí, večeře 4290 Kč/os./7 nocí, večeře dítě od 5 do 11,99 let 2150 Kč/os./7 nocí, dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko 1350 Kč/os./7 nocí, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti do 4,99 let stravování ZDARMA.

Poznámka

Předpokládané odjezdy GPS ubytování: 44.972007,14.750352

Informace o letovisku

Baška, známé turistické středisko se nachází na jihovýchodním cípu ostrova Krk, v úrodné rovině na úpatí nejvyšších vrcholů ostrova. Nabízí svým návštěvníkům ideální kombinaci příjemného podnebí, různorodého ubytování několika úrovní, možnost koupání na jedné z největších a nejkrásnějších oblázkových pláží na Jadranu, širokou paletu sportoního a společenského vyžití, turisté mají k dispozici mnoho restaurací, cukráren a obchodů, které jsou rozmístěny podél dlouhého „lungomare“ (mořského korza). Pro milovníky aktivní dovolené Baška nabízí vycházky po značených stezkách na místa, z nichž je krásný výhled do širokého okolí. Letovisko je vhodné pro rodiny s dětmi.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING