Baška / Apartmánový dům Gorica 2

od 5 090
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Náš tip
Novinka
Parkování
WiFi

Proč vybrat tento produkt

  • 200 m od pláže
  • bazén
  • pobytová taxa v ceně
  • klimatizace v ceně ubytování
Předpokládané odjezdy 

Filtr

Charakteristika

moderně zařízený dvoupatrový apartmánový dům s bazénem se nachází 100 m od centra oblíbeného letoviska Baška a poblíž informačního centra. Letovisko Baška návštěvníkům nabízí širokou paletu kulturního a společenského vyžití. Doporučujeme pro výborný poměr kvality, služeb, přírody, čistoty moře a polohy.

Ubytování

BILO – dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, TV/SAT, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. V přízemí i v patře. TRILO – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, klimatizace, přistýlka v obytném pokoji, balkon, první nebo druhé patro. MONO - jedna místnost se dvěma lůžky a kuchyňským koutem, TV/SAT, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon, v přízemí.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, možnost parkování u domu, Wi-Fi, klimatizace, gril.

Pláž

200 m, krásná oblázková s pozvolným vstupem do moře, dlouhá 2 km, bar, sprchy, za příplatek slunečníky a lehátka. Městská pláž byla pro svoje kvality oceněna tzv. Modrou vlajkou.

Nástup na ubytování

od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování na 7nocí/os., bazen, pobytovou i ekolog. taxu, registraci, Wi-Fi, klimatizaci, parkování, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

autobusová doprava, dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko 1350 Kč/7 nocí, cestovní pojištění Uniqa.

Poznámka

Předpokládané odjezdy GPS ubytování: 44.9708920608794,14.7514504370983

Informace o letovisku

Baška, známé turistické středisko se nachází na jihovýchodním cípu ostrova Krk, v úrodné rovině na úpatí nejvyšších vrcholů ostrova. Nabízí svým návštěvníkům ideální kombinaci příjemného podnebí, různorodého ubytování několika úrovní, možnost koupání na jedné z největších a nejkrásnějších oblázkových pláží na Jadranu, širokou paletu sportoního a společenského vyžití, turisté mají k dispozici mnoho restaurací, cukráren a obchodů, které jsou rozmístěny podél dlouhého „lungomare“ (mořského korza). Pro milovníky aktivní dovolené Baška nabízí vycházky po značených stezkách na místa, z nichž je krásný výhled do širokého okolí. Letovisko je vhodné pro rodiny s dětmi.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING