Filtr

Charakteristika

dvoupatrový standardně zařízený apartmánový dům se nachází 400 m od centra Bašky, nedaleko informačního centra. Letovisko Baška návštěvníkům nabízí širokou paletu kulturního a společenského vyžití. Doporučujeme pro výhodný poměr kvality, služeb, přírody, čistoty moře a polohy.

Ubytování

Bilo 2+1 – dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, TV/SAT, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon, první patro. Bilo 2+2 – dvoulůžková ložnice s přistýlkou pro 1 osobu, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, TV/SAT, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon, první patro.

Stravování

vlastní, možnost přiobjednání večeří či polopenze v nedalekém příjemném penzionu Burin. Strava je servírovaná, při větším počtu osob jsou večeře výběrem ze 3 menu.

Vybavenost

možnost parkování u domu, Wi-Fi. V období 2/7-27/8 je klimatizace v ceně ubytování, ostatní termíny je za příplatek.

Pláž

450 m, krásná oblázková s pozvolným vstupem do moře, dlouhá 2 km, bar, sprchy, za příplatek slunečníky a lehátka. Městská pláž byla pro svoje kvality oceněna tzv. Modrou vlajkou.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování na 7 nocí/os., pobytovou i ekolog. taxu, registraci, Wi-Fi, klimatizaci v období 2/7-27/8, parkování, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace v období do 2/7 a od 27/8 za 5 €/den.

Příplatky

autobusová doprava, polopenze 5190 Kč/os./7 nocí, polopenze dítě od 5 do 11,99 let 2590 Kč/os./7 nocí, večeře 3390 Kč/os./7 nocí, večeře dítě od 5 do 11,99 let 1690 Kč/os./7 nocí, dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko 990 Kč/os./7 nocí, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti do 4,99 let stravování ZDARMA.

Poznámka

Předpokládané odjezdy

GPS ubytování: 44.972546,14.749475

Informace o letovisku

Baška, známé turistické středisko se nachází na jihovýchodním cípu ostrova Krk, v úrodné rovině na úpatí nejvyšších vrcholů ostrova. Nabízí svým návštěvníkům ideální kombinaci příjemného podnebí, různorodého ubytování několika úrovní, možnost koupání na jedné z největších a nejkrásnějších oblázkových pláží na Jadranu, širokou paletu sportoního a společenského vyžití, turisté mají k dispozici mnoho restaurací, cukráren a obchodů, které jsou rozmístěny podél dlouhého „lungomare“ (mořského korza). Pro milovníky aktivní dovolené Baška nabízí vycházky po značených stezkách na místa, z nichž je krásný výhled do širokého okolí. Letovisko je vhodné pro rodiny s dětmi.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING