Filtr

Charakteristika

prostorné kvalitně a účelně vybavené apartmány se nacházejí v soukromých domech a vilách rozmístěných po letovisku Baška asi 450 m od centra Bašky, která návštěvníkům nabízí širokou paletu kulturního a společenského vyžití.

Ubytování

Mono 2– jedna místnost se dvěma lůžky, kuchyňským koutem, TV/SAT, vlastním sociálním příslušenstvím, balkonem nebo terasou. Bilo 2+1 – ložnice pro dvě osoby, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, TV/SAT, vlastním sociálním příslušenstvím, balkonem nebo terasou. Přistýlka může být umístěna jak v ložnici, tak v obytné kuchyni. Trilo 4+1 – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice někdy s možností přistýlky, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, TV/SAT, vlastním sociálním příslušenstvím, balkonem nebo terasou. Přistýlka může být umístěna jak v ložnici, tak v obytné kuchyni.

Stravování

vlastní, možnost přiobjednání snídaní a večeří v nedalekém penzionu. Strava je servírovaná, při větším počtu osob večeře výběrem ze 3 menu.

Vybavenost

parkování u domu.

Pláž

300 - 600 m, krásná oblázková s pozvolným vstupem do moře, dlouhá 2 km. Bar, sprchy, za příplatek slunečníky a lehátka.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, parkování, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

pes 6 €/noc (po potvrzení CK).

Příplatky

polopenze 3 190 Kč/os., polopenze dítě 5–12 let 1 590 Kč/os., večeře 2 190 Kč/os., večeře dítě 5–12 let 1 090 Kč/os., děti do 5 let stravování ZDARMA, dítě do 3 let bez nároku na lůžko 990 Kč/7 nocí, pojištění A, B, C.

Informace o letovisku

Baška, známé turistické středisko se nachází na jihovýchodním cípu ostrova Krk, v úrodné rovině na úpatí nejvyšších vrcholů ostrova. Nabízí svým návštěvníkům ideální kombinaci příjemného podnebí, různorodého ubytování několika úrovní, možnost koupání na jedné z největších a nejkrásnějších oblázkových pláží na Jadranu, širokou paletu sportoního a společenského vyžití, turisté mají k dispozici mnoho restaurací, cukráren a obchodů, které jsou rozmístěny podél dlouhého „lungomare“ (mořského korza). Pro milovníky aktivní dovolené Baška nabízí vycházky po značených stezkách na místa, z nichž je krásný výhled do širokého okolí. Letovisko je vhodné pro rodiny s dětmi.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING