Filtr

Charakteristika

hotelový komplex poskytující služby na vyšší úrovni se skládá ze tří budov – centrální budovy s restaurací a pravého a levého křídla. Od centra letoviska je vzdálen 5 min. chůze.

Ubytování

standardně vybavené klimatizované dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, vlastní soc. příslušenství, TV/SAT, fén, telefon, trezor. Na vyžádání je možnost rezervovat i pokoje vyšších kategorií (info v CK).

Stravování

snídaně i večeře formou bohatého bufetu v hotelové restauraci, možnost přikoupení light all inclusive.

Vybavenost

centrální restaurace, aperitiv bar, kavárna, směnárna, animace, tenisové kurty s umělým povrchem, stolní tenis, bowling, billiard, minigolf, wellness centrum, plážový volejbal, sportovní hřiště, dětské hřiště, v blízkosti – tobogán, půjčovna loděk a šlapadel, kol a slunečníků. Dále dětský bazén, venkovní bazén a vnitřní vyhřívaný bazén se sladkou vodou.

Pláž

100 m, krásná oblázková s pozvolným vstupem, dlouhá 2 km, bar, sprchy, za příplatek slunečníky a lehátka.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7x snídaně, pobytovou taxu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkování 2 €/den, dětská postýlka (na vyžádání) ZDARMA

Příplatky

doprava autobusem 2 100 Kč/os., večeře 1 890 Kč/os. (vč. nápojů), light all inclusive 4 190 Kč/os., pojištění A, B, C.

Slevy

dítě do 15 let na přistýlce ZDARMA, 3. osoba na přistýlce 20 %.

Poznámka

GPS: 44.968335,14.748635

Informace o letovisku

Baška, známé turistické středisko se nachází na jihovýchodním cípu ostrova Krk, v úrodné rovině na úpatí nejvyšších vrcholů ostrova. Nabízí svým návštěvníkům ideální kombinaci příjemného podnebí, různorodého ubytování několika úrovní, možnost koupání na jedné z největších a nejkrásnějších oblázkových pláží na Jadranu, širokou paletu sportoního a společenského vyžití, turisté mají k dispozici mnoho restaurací, cukráren a obchodů, které jsou rozmístěny podél dlouhého „lungomare“ (mořského korza). Pro milovníky aktivní dovolené Baška nabízí vycházky po značených stezkách na místa, z nichž je krásný výhled do širokého okolí. Letovisko je vhodné pro rodiny s dětmi.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING