Krk / Apartmánový dům Ivan

od 3 890
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Malá zvířata povolena
Náš tip
Parkování

Proč vybrat tento produkt

  • 400 m od pláže
  • možnost dokoupení polopenze či večeří
  • pobytová taxa v ceně
  • parkování u domu
Předpokládané odjezdy
Sleva 4% do 31.03.2021

Filtr

Charakteristika

jednopatrový kvalitně zařízený apartmánový dům vystavěný v nové zástavbě se nachází necelých 10 min. chůze od historického centra, v klidné části, cca 400 m od pláže. Letovisko návštěvníkům nabízí širokou paletu kulturního a společenského vyžití. Doporučujeme pro výhodný poměr kvality, služeb, přírody, čistoty moře a polohy.

MONO 2+1 – ložnice pro 2 osoby s možností přistýlky pro 1 osobu, kuchyň s lednicí a jídelnou, TV/SAT, vlastní sociální příslušenství, posezení před apartmánem, přízemí.

Ubytování

BILO 2+1 – ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s možností přistýlky pro 1 osobu, kuchyňský kout s lednicí, TV/SAT, vlastní sociální příslušenství, terasa s posezením, první patro.

Stravování

vlastní, možnost přiobjednání večeří či polopenze formou švédských stolů v hotelu Bor vzdáleném 400 m od apartmánu. V předsezóně a posezóně servírovaná.

Vybavenost

parkování přímo před domem, Wi-Fi.

Pláž

400 m, oblázková, doplněná betonovými platy a skalními plošinami, vstup pozvolný.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, spotřebu energie a vody, ložní prádlo, závěrečný úklid, parkování, Wi-Fi, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

malý pes 5 €/noc (po potvrzení ze strany CK).

Příplatky

autobusová doprava, polopenze 5 490 Kč/os., večeře 3 390 Kč/os., cestovní pojištění Uniqa.

Poznámka

GPS ubytování: 45.028517, 14.582161 

Informace o letovisku

Letovisko láká především svou čistou krásou přírodních scenerií, klidem a historickým bohatstvím. Město Krk, které má kořeny v dávné době ilyrského osídlení, leží na okraji široké zátoky na straně k ostrovu Cres. Toto krásné starobylé město ve spojení s bílými skalami, zelenými piniemi a azurovým mořem, s možností mnoha výletů po samotném Krku, na okolní ostrovy Cres, Lošinj do blízké Crikvenice či Rijeky zaručuje aktivní i pasivní odpočinek na úrovni. Doporučujeme rovněž pro rodinnou rekreaci s malými dětmi.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING