Filtr

Charakteristika

dvoupatrový dobře a vkusně zařízený apartmánový dům se nachází v klidné části města v nové zástavbě, asi 15 minut chůze od historického centra. Letovisko návštěvníkům nabízí širokou paletu kulturního a společenského vyžití. Doporučujeme pro výhodný poměr kvality, služeb, přírody, čistoty moře a polohy.

Ubytování

TRILO 4+2 – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj se dvěma pohovkami a kuchyňským koutem s lednicí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa, první nebo druhé patro.

Stravování

vlastní, možnost přiobjednání večeří či polopenze formou švédských stolů v hotelu Bor vzdáleném 450 m od apartmánu. V předsezóně a posezóně servírované.

Vybavenost

parkování přímo u domu, klimatizace, gril, Wi-Fi.

Pláž

350 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře, doplněná betonovými platy a skalními plošinami.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, Wi-Fi, spotřebu energie a vody, ložní prádlo, závěrečný úklid, parkování, použití grilu, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

malý pes 5 €/den (po potvrzení ze strany CK), klimatizace 5 €/den.

Příplatky

autobusová doprava, cestovní pojištění Uniqa.

Poznámka

GPS ubytování: 45.0272870555567, 14.5865849521276

Informace o letovisku

Letovisko láká především svou čistou krásou přírodních scenerií, klidem a historickým bohatstvím. Město Krk, které má kořeny v dávné době ilyrského osídlení, leží na okraji široké zátoky na straně k ostrovu Cres. Toto krásné starobylé město ve spojení s bílými skalami, zelenými piniemi a azurovým mořem, s možností mnoha výletů po samotném Krku, na okolní ostrovy Cres, Lošinj do blízké Crikvenice či Rijeky zaručuje aktivní i pasivní odpočinek na úrovni. Doporučujeme rovněž pro rodinnou rekreaci s malými dětmi.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING