Krk / Apartmánový dům Žarko

od 4 790
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Parkování
WiFi

Proč vybrat tento produkt

  • 150 m od pláže
  • klimatizace v ceně
  • pobytová taxa v ceně
  • parkování u domu
Předpokládané odjezdy 

Filtr

Charakteristika

dvoupatrový kvalitně zařízený apartmánový dům se nachází v klidné části města v nové zástavbě, asi 15 minut chůze od historického centra. Letovisko návštěvníkům nabízí širokou paletu kulturního a společenského vyžití.

Ubytování

BILO 2+2 – dvoulůžková obývací ložnice s možností až 2 přistýlek, kuchyň s jídelnou a lednicí, vlastní sociální příslušenství, TV, klimatizace, terasa.
TRILO 4+2 – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, v jedné ložnici možnost 1 přistýlky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem s lednicí, vlastní sociální příslušenství, TV, klimatizace, terasa.

Stravování

vlastní, možnost přiobjednání večeří či polopenze formou švédských stolů v hotelu Bor vzdáleném 300 m od apartmánu. V předsezóně a posezóně servírované.

Vybavenost

parkování přímo před domem, klimatizace, gril, WiFi.

Pláž

150 m, oblázková, doplněná betonovými platy a skalními plošinami, vstup pozvolný.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, klimatizaci, Wi-Fi, spotřebu energie a vody, ložní prádlo, závěrečný úklid, parkování, použití grilu, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

malý pes 20 €/noc (po potvrzení ze strany CK).

Příplatky

autobusová doprava, cestovní pojištění Uniqa.

Poznámka

GPS ubytování: 45.026844, 14.585375

Informace o letovisku

Letovisko láká především svou čistou krásou přírodních scenerií, klidem a historickým bohatstvím. Město Krk, které má kořeny v dávné době ilyrského osídlení, leží na okraji široké zátoky na straně k ostrovu Cres. Toto krásné starobylé město ve spojení s bílými skalami, zelenými piniemi a azurovým mořem, s možností mnoha výletů po samotném Krku, na okolní ostrovy Cres, Lošinj do blízké Crikvenice či Rijeky zaručuje aktivní i pasivní odpočinek na úrovni. Doporučujeme rovněž pro rodinnou rekreaci s malými dětmi.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING