Filtr

Charakteristika

vyhledávaný hotelový komplex obklopený středomořskou zelení se nachází asi 100 m od moře a cca 300 m od centra městečka. Hlavní hotelová budova je pasáží spojena s bývalou depandancí. Moderní vybavení obou nedávno zrekonstruovaných budov a služby, které tato kapacita poskytuje, uspokojí potřeby i náročnějších klientů.

Ubytování

prostorné dvoulůžkové pokoje typu standard nebo superior, některé s možností přistýlky, vlastní soc. příslušenství, TV/SAT, klimatizace, internet, fén, telefon, balkon nebo francouzské okno, výhled na mořskou stranu nebo do zeleně. Pokoje typu Superior jsou umístěné v hlavní budově a pokoje typu Standard jsou v bývalé depandenci. Pokoje Superior mají navíc minibar.

Stravování

snídaně a večeře formou bohatého bufetu v hotelové restauraci. K večeři neomezeně místní točené nápoje - pivo, víno, voda, ovocné šťávy

Vybavenost

klimatizované společné prostory, dvě restaurace, TV místnost, bar, kavárna, směnárna, beauty centrum, obchůdky se suvenýry, kadeřnický salon, v okolí hotelu bohatá sportovní nabídka – animační program pro děti i dospělé, fitness, mini golf, tenis, stolní tenis, vodní sporty, zábavné večery.

Pláž

100–200 m, oblázková, místy skalnatá, s betonovými moly, sprchy, slunečníky a lehátka za příplatek.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7x polopenzi, parkování, klimatizaci, pobytovou taxu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkovné 2€/den.

Příplatky

doprava autobusem 2 400 Kč/os., cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

dítě do 7 let na přistýlce se dvěma dospělými ZDARMA, dítě od 7 do 14 let na přistýlce se dvěma dospělými 50 %, dospělí na přistýlkce 20%.

Poznámka

Předpokládané odjezdy GPS ubytování: 45.168396, 14.547797

Informace o letovisku

Njivice leží na severozápadním pobřeží ostrova Krk a v okolí této osady se nachází smíšené lesy a borový porost. Ten někdy sahá až k pobřeží a poskytuje tak při slunění vítaný stín. Pláže v letovisku jsou oblázkové, doplněné skrytými skalnatými zátokami, často upravené pro pohodlnější slunění. Původně zemědělská a rybářská vesnička vybízí ke krásným procházkám po promenádě či k návštěvě některé z místních galerií. Milovníci gastronomických zážitků zajisté ocení množství konob a přítomnost jedné z nejproslulejších restaurací na celém Kvarneru. Všechny tyto aspekty, spolu s širokým sportovním zázemím, dělají z Njivice oblíbené středisko, které si pro svou dovolenou vybere většina rekreantů.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING