Šilo / Apartmány Šilo

od 2 590
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Parkování

Filtr

Charakteristika

prostorné účelně vybavené apartmány s klimatizací se nacházejí v soukromých domech a vilách rozmístěných po vesničce Šilo. Informační centrum leží přímo na pobřežní promenádě. Na vyžádání je možnost zprostředkovat ubytování vyšších kategorií, domy s bazénem apod. (více informací v CK).

Ubytování

Mono 2 – jedna místnost se dvěma lůžky, kuchyňským koutem, TV/SAT, vlastním sociálním příslušenstvím, klimatizací, balkonem nebo terasou. Bilo 2+1 – ložnice pro dvě osoby, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, TV/SAT, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon nebo terasa. Přistýlka může být umístěna jak v ložnici, tak v obytné kuchyni. Trilo 4+1 – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice někdy s možností přistýlky, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, TV/SAT, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon nebo terasa. Přistýlka může být umístěna jak v ložnici, tak v obytné kuchyni. Quadri 6+1 - tři samostatné dvoulůžkové ložnice někdy s možností přistýlky, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, TV/SAT, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon nebo terasa. Přistýlka může být umístěna jak v ložnici, tak v obytné kuchyni.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

možnost parkování u domu, klimatizace.

Pláž

300–1000 m, podle polohy apartmánu, většinou oblázkové pláže doplněné betonovými moly, vstup pozvolný, upravená písčitá pláž vhodná i pro malé děti.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, registraci, klimatizaci, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

pes (na vyžádání - nutno hlásit předem v CK) 10 €/noc.

Příplatky

dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko 1090 Kč/os., cestovní pojištění Uniqa.

Poznámka

Předpokládané odjezdy

Informace o letovisku

Turistické městečko s přístavem se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova Krk naproti letovisku Crikvenica, se kterým je spojeno pravidelnou lodní linkou (10 minut jízdy). Přímo v Šilu je pěkná písčitá pláž vhodná i pro malé děti, v okolí jsou většinou pláže oblázkové, které doplňují upravená betonová mola, vstup do moře je pozvolný. Na členitém pobřeží lze najít mnoho příjemných skalnatých zátok s malými romantickými oblázkovými plážemi. Vhodné místo pro vodní sporty, rybolov a hlavně potápění. V nedaleké vesničce Rudine je zajímavá krápníková jeskyně Biseruljka.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING