Filtr

Charakteristika

oblíbené účelně vybavené apartmány v soukromých vilkách odpovídají standardním nárokům na ubytování. Jsou rozesety podél pobřeží malebného letoviska Pag ve vzdálenosti max. 600 m od centra. Doporučujeme pro výhodný poměr kvality, služeb, přírody, čistoty moře a ceny.

Ubytování

Bilo 2+1 – ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem, přistýlka, vlastní soc. příslušenství, balkon nebo terasa.
Trilo 4+1 – dvě samostatné ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, přistýlka, vlastní soc. příslušenství, balkon nebo terasa.
Quadri 6+1 – tři samostatné ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, přistýlka, vlastní soc. příslušenství, balkon nebo terasa.

Stravování

vlastní, možnost přiobjednání snídaní a večeří formou bufetu v hotelu Meridijan.

Vybavenost

parkování v blízkosti apartmánu, klimatizace a pejsci na vyžádání. Bohatá nabídka kulturního i sportovního vyžití.

Pláž

max. do 500 m, oblázková, vhodná také pro rodiny s dětmi.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

pes (na vyžádání) 8 €/den, klimatizace (na vyžádání) 8 €/den.

Příplatky

snídaně 1 690 až 1 890 Kč/os., večeře 2 790 Kč/os., cestovní pojištění Uniqa.

Informace o letovisku

Město Pag
Správní centrum ostrova se rozkládá podél nejjižnějšího cípu Pažského zálivu. Jeho historické centrum je klenotem středověkého stavitelství, pocházející ze stejné dílny jako např. katedrála v Šibeníku. Pag je ideálním místem jak pro klienty toužící prožít klidnou a nerušenou dovolenou, tak i pro příznivce rušnějších letovisek – zábavu a společenské vyžití najdete především v moderní okrajové části města, odpočinek a slunění doporučujeme na oblázkové městské pláži s pozvolným přístupem do moře, oceněné tzv. Modrou vlajkou.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING