Pag / Hotel Meridijan

od 6 590
doprava Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
Parkování
WiFi

Proč vybrat tento produkt

  • do 50 m od pláže
  • polopenze v ceně
  • pobytová taxa v ceně
  • klimatizované pokoje v ceně
Předpokládané odjezdy
Sleva 10% do 30.04.2021

Filtr

Charakteristika

moderně vystavěný hotel, svým vybavením, kvalitními službami a pěknou polohou uspokojí i náročnější klienty. Vzdálenost do historického centra cca 7 min. chůze. Hotel je pouze pro klienty nad 16 let.

Ubytování

dvoulůžkové prostorné nekuřácké pokoje (mořská strana s možností přistýlky) mají vlastní soc. příslušenství, balkon, mini bar, telefon, TV/SAT, wi-fi a klimatizaci. Většina hotelové kapacity je orientována na mořskou stranu, ostatní pokoje jsou s výhledem do parku.

Stravování

snídaně i večeře formou bufetu.

Vybavenost

restaurace, bar, směnárna, salon, venkovní bazén otevřen od května do října. Možnost využití fitness centra a bohaté nabídky wellness a spa centra (kosmetika, manikúra, pedikúra, depilace, masáže, sauna, vířivka – vše za poplatek) v sousedním hotelu Pagus. Plážový volejbal, tenis, mini golf a mnoho dalších sportovních příležitostí. Parkování v podzemní garáži i před hotelem za příplatek. Hotel nepovoluje domácí zvířata.

Pláž

50 m, s drobnými oblázky a pozvolným vstupem do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenzi, pobytovou taxu, využívání venkovního bazénu s plážovým servisem, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkování v podzemní garáži 12-16 €/den (na vyžádání), parkování před hotelem 5-7€/den.

Příplatky

1/1, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. osoba na přistýlce 10 %.

Poznámka

GPS: 44.449113, 15.053066

Informace o letovisku

Město Pag
Správní centrum ostrova se rozkládá podél nejjižnějšího cípu Pažského zálivu. Jeho historické centrum je klenotem středověkého stavitelství, pocházející ze stejné dílny jako např. katedrála v Šibeníku. Pag je ideálním místem jak pro klienty toužící prožít klidnou a nerušenou dovolenou, tak i pro příznivce rušnějších letovisek – zábavu a společenské vyžití najdete především v moderní okrajové části města, odpočinek a slunění doporučujeme na oblázkové městské pláži s pozvolným přístupem do moře, oceněné tzv. Modrou vlajkou.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING