Filtr

Charakteristika

vila se nachází pouhých 100 m od moře i pláže, v blízkosti centra městečka Orebić. Před domem je k dispozici posezení s možností využití grilu. V přízemí domu se nachází agentura Orebić tours.

Ubytování

MONO 2 – jedna místnost se dvěma lůžky, kuchyňský kout s jídelní sestavou, vlastní sociální zařízení, klimatizace, SAT/TV, balkon s výhledem na moře, 2. patro.

BILO 2+2 – jedna místnost se dvěma lůžky, 2 přistýlky formou jednoho rozkládacího gauče, kuchyňský kout s jídelní sestavou, vlastní sociální zařízení, klimatizace, SAT/TV, balkon s výhledem na moře, 2. patro.

TRILO 4 – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, kuchyň s jídelní sestavou, dvě sociální zařízení, balkon s výhledem na moře, 2. patro.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

klimatizace v ceně, Wi-fi, gril v objektu, parkování v blízkosti zdarma. Restaurace, kavárna, banka, směnárna, pošta i obchod ve vzdálenosti do 200 m.

Pláž

100 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 15 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, klimatizaci, parkování, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

autobusová doprava, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlka ZDARMA.

Poznámka

Předpokládané odjezdy

Informace o letovisku

Oblíbené letovisko leží na jihozápadním pobřeží poloostrova. Okolí je díky příznivým podnebním podmínkám velice úrodné, porostlé hustým, stále zeleným rostlinstvem a typickými mediteránskými bylinami. V minulosti bylo město střediskem mořeplavby, která přinášela obyvatelům blahobyt, o těchto dobách dodnes vypovídají monumentální, architektonicky zajímavé domy, které si zde mnoho vysloužilých námořníků stavělo.
Podle počtu slunných dnů v roce patří Orebić k nejteplejším místům na Jadranu. V zátoce Trstenica najdete stejnojmennou vyhlášenou písčitou pláž, a pokud dáváte přednost koupání a opalování o samotě, zdejší okolí skýtá také četné osamělé kamenité zátoky s kratšími písčitými a oblázkovými břehy. Do Orebiće se dostanete pohodlně trajektovou linkou Ploče – Trpanj, město je spojeno s pevninou také silnicí přes městečko Ston.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING