Trpanj / Hotel Faraon

od 4 290
doprava Vlastní
strava All Inclusive | Bez stravování
Bazén
Klimatizace
Parkování
WiFi

Proč vybrat tento produkt

  • hotel s krásným výhledem na moře přímo u pláže
  • all inclusive a pobytová taxa v ceně
  • dítě do 11,99 let na přistýlce ZDARMA
  • vhodné pro rodiny s dětmi

Filtr

Charakteristika

renovovaný hotel s krásným výhledem na moře stojí přímo na oblázkové pláži, jen asi 200 m od centra klidného letoviska Trpanj. Vzhledem ke svojí poloze a kvalitním službám je vhodný pro rodiny s dětmi, dokáže však uspokojit i potřeby náročnějších klientů, a to především díky možnosti služeb programu all-inclusive.

Ubytování

1/2+1 comfort - prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, sprcha, WC, fén, klimatizace, TV/SAT, telefon, balkon s výhledem na moře.
1/2+1 premier - prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vana, WC, fén, klimatizace, TV/SAT, telefon, balkon s výhledem na moře.
1/2+2 bm - rodinné pokoje se dvěmi dvoulůžkovými ložnicemi, vlastní sociální zařízení, fén, klimatizace, TV/SAT, telefon, balkon s výhledem na moře.
1/2+2 p - rodinné pokoje se dvěmi douvlůžkovými ložnicemi, vlastní sociální zařízení, fén, klimatizace, TV/SAT, telefon. Pokoje nemají balkon a jsou orientovány na stranu do parku.

Stravování

All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu v hotelové restauraci, v ceně jsou nealkoholické nápoje, pivo a víno, odpolední snack a káva na baru u bazénu, 10:00–23:00 je otevřen bar s nealko i alko nabídkou nápojů místní výroby.

Vybavenost

recepce, sejf, wi-fi na recepci, internetový koutek, restaurace, venkovní bazén se sladkou vodou se sprchami, bazének pro děti, bar, animační program pro děti i dospělé, zábavné večery, parkování u hotelu.

Pláž

20 m, oblázková, v okolí množství menších oblázkových i písčitých zátok.

Nástup na ubytování

od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 4, 7 nocí/os., pobytovou taxu, all inclusive, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem, dětská postýlka 5 /den, parkování 5 /den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

dítě do 11,99 let na přistýlce se 2 dospělými ZDARMA, dítě do 11,99 let na pevném lůžku 30-50%, dospělá osoba na přistýlce 10%.

Poznámka

Předpokládané odjezdy
GPS: 43.008378, 17.264650

Informace o letovisku

Příjemná menší zemědělská a rybářská obec se nachází na severním pobřeží poloostrova. V minulosti to byl hlavní přístav poloostrova, dnes sem jezdí trajekt z Ploče. Trpanj má velice dobrou polohu – je chráněn horským masivem poloostrova, což přináší velice příjemné mikroklima, díky pramenům, které zde vyvěrají je v okolí dostatek vláhy a vegetace, včetně borových hájů na břehu. Na úrodné půdě v zázemí obce se pěstuje ovoce, zelenina a proslulá vinná réva.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING