Filtr

Charakteristika

luxusní vila se nachází v klidné části, v zahradě obklopené zelení. Jedná se o soukromější typ ubytování, který uspokojí i náročnou klientelu. K dispozici je pro všechny hosty bazén a rodiny s dětmi zaručeně ocení dětské hřiště v objektu. Její návštěvníci si jistě zamilují výhled na porostlé pohoří a tiché prostředí, které pro většinu lidí patří nedomyslitelně k tomu správnému odpočinku.

Ubytování

MONO - jedna místnost s manželskou postelí, rozkládací gauč pro 1-2 děti do 11,99 let, kuchyňský kout, jídelní sestava, vlastní soc. příslušenství, TV/SAT, Wi-fi, terasa s posezením, přízemí.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

venkovní bazén, dětské hřiště, parkování u domu zdarma. Centrum města je odtud přibližně 1 km, tam se také nachází restaurace, kavárny, pošta nebo banka. Nejblíže je obchod s potravinami, který je v dosahu 400 m.

Pláž

50 m, oblázková.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., klimatizaci, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

autobusová doprava, cestovní pojištění Uniqa .

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Předpokládané odjezdy
GPS: 43.002621, 17.284291

Informace o letovisku

Příjemná menší zemědělská a rybářská obec se nachází na severním pobřeží poloostrova. V minulosti to byl hlavní přístav poloostrova, dnes sem jezdí trajekt z Ploče. Trpanj má velice dobrou polohu – je chráněn horským masivem poloostrova, což přináší velice příjemné mikroklima, díky pramenům, které zde vyvěrají je v okolí dostatek vláhy a vegetace, včetně borových hájů na břehu. Na úrodné půdě v zázemí obce se pěstuje ovoce, zelenina a proslulá vinná réva.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING