Fotosoutěž 2019

Vyhlašujeme 3. ročník fotosoutěže

Pošlete nám své fotografie z cest s námi a vyhrajte zájezd!


Co můžete vyhrát:

 • 1. cena – dárkový poukaz pro 2 osoby na třídenní zájezd dle výběru klienta pořádaný CK Travelclub ČSAD Tišnov
 • 2. – 3. cena: dárkový poukaz pro ve výši 1.500 Kč na zájezd pořádaný CK Travelclub ČSAD Tišnov

Podmínky soutěže:

 • Fotografie nám zasílejte pouze v elektronické podobě e-mailem na adresu trip@csad-tisnov.cz do 10. 10. 2019.
 • Do soutěže budou zařazeny nejvýše 3 fotografie od jednoho autora.
 • Minimální rozměr jedné fotografie 1600x1200 pixelů a maximální velikost 3 MB. Velikost e-mailu je omezena na 9 MB.
 • Nezapomeňte napsat, kde jste fotografie pořídili (země, místo) a svou adresu s telefonem, abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat.
 • Výherní fotografie budou zveřejněny na stránkách facebookových stránkách CK Travelclub ČSAD Tišnov nejpozději do 15. 10. 2019.
 • Zasláním fotografie do soutěže souhlasíte s těmito podmínkami a pravidly, zejména s oprávněním pořadatele fotografie zveřejnit (viz Pravidla soutěže).

Pravidla soutěže:

Přihlášením do soutěže souhlasíte s následujícími podmínkami:

 • Do soutěže budou zařazeny pouze ty fotografie, které byly zaslány v souladu s pravidly soutěže v elektronické podobě e-mailem na adresu trip@csad-tisnov.cz do 10. 10. 2019.
 • Soutěžící, účastník některého z našich zájezdů, smí do soutěže zaslat pouze fotografie, jejichž je jediným autorem. Do soutěže budou zařazeny nejvýše tři fotografie od jednoho autora: minimální rozměr jedné fotografie 1600x1200 pixelů a maximální velikost 3 MB. Velikost e-mailu je omezena na 9 MB. Nezapomeňte napsat, kde jste fotografie pořídili (země, místo) a svou adresu s telefonem, abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat.
 • Právo zveřejnění: Pořadatel je oprávněn zaslané fotografie zveřejnit ve svých reklamních projektech bez dalšího souhlasu autora. Toto oprávnění poskytuje soutěžící jako autor pořadateli bezplatně a bez jakéhokoli časového, územního nebo jiného omezení. Pořadatel je oprávněn zaslané fotografie přiměřeně retušovat a doplnit je svým logem nebo jiným přiměřeným reklamním motivem. Soutěžící odpovídá za souhlas osob vyfocených na zaslaných fotografiích s jejich užitím dle těchto podmínek.

Pro první tři výherce máme připravené následující ceny:

1. cena – dárkový poukaz pro 2 osoby na třídenní zájezd dle výběru klienta pořádaný CK Travelclub ČSAD Tišnov

2. – 3. cena : dárkový poukaz ve výši 1.500 Kč na zájezd pořádaný CK Travelclub ČSAD Tišnov

Poukazy na zájezd CK Travelclub ČSAD Tišnov je možné uplatnit pouze v sezóně 2019 - 2020 na zájezd pořádaný CK Travelclub ČSAD Tišnov. Poukaz se v případě zrušení zájezdu ze strany cestovní kanceláře neproplácí, ale je možné ho převést na jiný zájezd. Poukaz je nepřenosný a není kumulovatelný se slevovým systémem CK Travelclub ČSAD Tišnov a s dalšími poukazy. Uplatnitelný je pouze na pobočkách CK Travelclub ČSAD Tišnov. Za účast v soutěži se neplatí žádný vklad. Výherní fotografie budou zveřejněny na stránkách facebookových stránkách CK Travelclub ČSAD Tišnov nejpozději do 15. 10. 2019.

Sdílet

Poslední články

ADVENTNÍ ZÁJEZDY 2019
FIRST MINUTE 2020
AKČNÍ NABÍDKA POZNÁVACÍCH ZÁJEZDŮ
AKCE NA POBYTOVÉ ZÁJEZDY
Muzikály
DOOBSAZENÍ