Fotosoutěž 2019

Vyhlašujeme 3. ročník fotosoutěže

Pošlete nám své fotografie z cest s námi a vyhrajte zájezd!


Co můžete vyhrát:

 • 1. cena – dárkový poukaz pro 2 osoby na třídenní zájezd dle výběru klienta pořádaný CK Travelclub ČSAD Tišnov
 • 2. – 3. cena: dárkový poukaz pro ve výši 1.500 Kč na zájezd pořádaný CK Travelclub ČSAD Tišnov

Podmínky soutěže:

 • Fotografie nám zasílejte pouze v elektronické podobě e-mailem na adresu trip@csad-tisnov.cz do 10. 10. 2019.
 • Do soutěže budou zařazeny nejvýše 3 fotografie od jednoho autora.
 • Minimální rozměr jedné fotografie 1600x1200 pixelů a maximální velikost 3 MB. Velikost e-mailu je omezena na 9 MB.
 • Nezapomeňte napsat, kde jste fotografie pořídili (země, místo) a svou adresu s telefonem, abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat.
 • Výherní fotografie budou zveřejněny na stránkách facebookových stránkách CK Travelclub ČSAD Tišnov nejpozději do 15. 10. 2019.
 • Zasláním fotografie do soutěže souhlasíte s těmito podmínkami a pravidly, zejména s oprávněním pořadatele fotografie zveřejnit (viz Pravidla soutěže).

Pravidla soutěže:

Přihlášením do soutěže souhlasíte s následujícími podmínkami:

 • Do soutěže budou zařazeny pouze ty fotografie, které byly zaslány v souladu s pravidly soutěže v elektronické podobě e-mailem na adresu trip@csad-tisnov.cz do 10. 10. 2019.
 • Soutěžící, účastník některého z našich zájezdů, smí do soutěže zaslat pouze fotografie, jejichž je jediným autorem. Do soutěže budou zařazeny nejvýše tři fotografie od jednoho autora: minimální rozměr jedné fotografie 1600x1200 pixelů a maximální velikost 3 MB. Velikost e-mailu je omezena na 9 MB. Nezapomeňte napsat, kde jste fotografie pořídili (země, místo) a svou adresu s telefonem, abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat.
 • Právo zveřejnění: Pořadatel je oprávněn zaslané fotografie zveřejnit ve svých reklamních projektech bez dalšího souhlasu autora. Toto oprávnění poskytuje soutěžící jako autor pořadateli bezplatně a bez jakéhokoli časového, územního nebo jiného omezení. Pořadatel je oprávněn zaslané fotografie přiměřeně retušovat a doplnit je svým logem nebo jiným přiměřeným reklamním motivem. Soutěžící odpovídá za souhlas osob vyfocených na zaslaných fotografiích s jejich užitím dle těchto podmínek.

Pro první tři výherce máme připravené následující ceny:

1. cena – dárkový poukaz pro 2 osoby na třídenní zájezd dle výběru klienta pořádaný CK Travelclub ČSAD Tišnov

2. – 3. cena : dárkový poukaz ve výši 1.500 Kč na zájezd pořádaný CK Travelclub ČSAD Tišnov

Poukazy na zájezd CK Travelclub ČSAD Tišnov je možné uplatnit pouze v sezóně 2019 - 2020 na zájezd pořádaný CK Travelclub ČSAD Tišnov. Poukaz se v případě zrušení zájezdu ze strany cestovní kanceláře neproplácí, ale je možné ho převést na jiný zájezd. Poukaz je nepřenosný a není kumulovatelný se slevovým systémem CK Travelclub ČSAD Tišnov a s dalšími poukazy. Uplatnitelný je pouze na pobočkách CK Travelclub ČSAD Tišnov. Za účast v soutěži se neplatí žádný vklad. Výherní fotografie budou zveřejněny na stránkách facebookových stránkách CK Travelclub ČSAD Tišnov nejpozději do 15. 10. 2019.

Sdílet

Poslední články

Sleva 50% na dopravu pro dítě do 15let
Plavba po Vltavě a muzikál 13.4.2019
Prodloužené pobyty na 10 nebo 11 nocí
DOOBSAZENÍ