Koronavirová krize

Vážené klientky, vážení klienti,

v souvislosti s bezprecedentní situací, kterou vyvolalo vyhlášení nouzového stavu a následný zákaz vycestování z ČR vládními orgány, bychom Vás rádi informovali o aktuální situaci.

Ujišťujeme Vás, že na řešení nastalé situace intenzivně pracujeme. Postupujeme podle data Vašich zájezdů od nejbližších termínů po pozdější. Prioritně se nyní věnujeme klientům, kteří měli s naší ck vycestovat do zahraničí v měsíci dubnu. Ostatní klienty, zejména ty, jejichž cesty se konají v měsíci květnu a v pozdějších termínech, prosíme o trpělivost. Vývoj událostí je velmi dynamický a stávající omezení mohou brzy odeznít. Zájezdy v tuto chvíli nerušíme, o případných změnách budete písemně informováni.

S ohledem na vývoj situace ohledně výskytu koronaviru se naše cestovní kancelář také rozhodla prodloužit u všech našich zájezdů výši stornopoplatku na 10% a to až do 14 dní před konáním zájezdu (v případě, že by bylo nutné účtovat klientovi vyšší částku, bude klient upozorněn, u leteckých zájezdů je nutné fakturovat skutečně vynaložené náklady).

Cestovní kanceář Travel Club ČSAD Tišnov a společnost ČSAD Tišnov nyní fungují v omezeném režimu, pobočky CK jsou do 1.4.2020 zavřené. Po dobu omezeného provozu nás v případě urgentních dotazů prosím kontaktujte na našich emailových adresách viz. sekce Kontakt. Jakmile to bude možné, vrátíme vše do běžného provozu.

Rádi bychom Vás ubezpečili, že všechny naše kroky pečlivě zvažujeme a zohledňujeme primárně jejich dopad na klienty. Děkujeme za pochopení a také za všechny vzkazy podpory, pevně věříme, že tuto nenadálou situaci společně zvládneme.

Kolektiv CK Travel Club ČSAD Tišnov


Sdílet

Poslední články

NOVINKA ITÁLIE 2020
DOOBSAZENÍ
Pobytové zájezdy do Itálie 2020
Fotosoutěž 2020
FIRST MINUTE 2020 - CHORVATSKO